COS w nowej kampanii na sezon jesień-zima 2020 przedstawia serię portretów pod hasłem „New Perspectives”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
COS w nowej kampanii na sezon jesień-zima 2020 przedstawia serię portretów pod hasłem „New Perspectives”

COS prezentuje kampanię marki na sezon jesień-zima 2020. Nowa kolekcja została przedstawiona w serii portretów pt. „New Perspectives” – autorstwa uznanego fotografa Jacka Davisona.

Piętnaścioro przedstawicieli i przedstawicielek współczesnej społeczności kreatywnej zapozowało w stylizacjach Clare Richardson. Zdjęcia przedstawiają nie tylko modę, ale i wartości ważne dla postaci, które ją noszą.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Stylista-wizjoner Ibrahim Kamara, modelki Lara Stone i Sora Choi, poetka Greta Bellamacina, artystka Rhea Dillon, tancerz baletu Isaac Hernández i inni. Obsada kampanii to mieszanka kreatywnych postaci, uwiecznionych na portretach w wyjątkowym stylu fotografii Davisona. Zjednoczeni i zjednoczone wspólnymi ideami i wartościami, odzwierciedlają otwartość marki COS na współczesną kulturę oraz wizję lepszej przyszłości.

Kolekcja COS jesień-zima 2020 łączy innowacyjne pomysły z tradycyjnym krawiectwem, by na nowo interpretować klasykę oraz tworzyć ubrania nowoczesne i ponadczasowe jednocześnie. Przedstawione w kampanii sylwetki łączą łagodne odcienie beżu i kremu z tonami szarości. Ich szlachetna neutralność stanowi fundament, na którym rozbrzmiewają nuty elektrycznego błękitu, żółci pierwiosnka i zielonej sosny.

Wraz z jesiennym sezonem, cyfrowa publikacja COS Magazine powróci w nowej odsłonie. Pierwsze z comiesięcznych wydań odkryje różnorodne interpretacje tytułu nowej kampanii: „New Perspectives”. Kolejne numery będą nieustannie poświęcane interesującym ludziom, miejscom i przedmiotom w stylu COS.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij