Tydzień z Wąchockiem – blogerzy promują miasto

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tydzień z Wąchockiem – blogerzy promują miasto

Kasia i Maciej Marczewscy – twórcy bloga Ruszaj w Drogę!, Honorowy Sołtys Wąchocka Marek Samsonowski, Urząd Miasta i Gminy Wąchock i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zapraszają na wspólną akcję "Tydzień z Wąchockiem” realizowaną zgodnie z hasłem promocyjnym „Między historią a humorem”.

Głównym celem akcji jest pokazanie Wąchocka jako miejsca, które oprócz oryginalnego pomysłu na promocję w postaci dobrego humoru i Sołtysa, posiada bogatą historię i jest gotowe do prezentowania swoich walorów kulturalno-turystycznych na tle województwa świętokrzyskiego. Dzięki prezentacji największych atrakcji turystycznych gminy, wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych oraz autorskich artykułów tworzonych przez blogerów wspólnie z lokalnymi działaczami, Wąchock pokazany zostanie jako miasto nowoczesne, stawiające czoło nowoczesnych technologiom. Zostanie zapamiętany jako miasto, które nie tylko dzieli się z całą Polską dobrym humorem, ale także w przystępny sposób zwraca uwagę na życie kulturalne i pamięć o historycznych wydarzeniach, które miały miejsce na terenie gminy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcja „Tydzień z Wąchockiem” skierowana jest do mieszkańców województwa świętokrzyskiego, ale także do wszystkich osób, które chciałyby poznać prawdziwe oblicze Wąchocka i przekonać się ile prawdy znajduje się w opowiadanych od wielu lat dowcipach. To także świetna okazja do odbycia wirtualnej podróży do tego wyjątkowego miasteczka i do znalezienia miejsc, które warto zobaczyć osobiście.

Do wzięcia aktywnego udziału w akcji organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców i miłośników Wąchocka oraz okolic. Gorąco zachęcają do wykorzystania bloga i mediów społecznościowych do komentowania i dzielenia się swoimi opiniami, faktami i ciekawostkami na temat Wąchocka. Organizatorzy zachęcają także do kontaktu wszystkie osoby, które mieszkają w Wąchocku i które chciałyby podzielić się swoją pasją lub działalnością realizowaną na co dzień w Wąchocku. Prowadzący akcję mają nadzieję, że głos lokalnych działaczy i miłośników wzmocni wydźwięk akcji promocyjnej i pokaże jak silna społeczność gromadzi się wokół Wąchocka.

Akcja toczyć się będzie na blogu prowadzonym przez małżeństwo podróżników Kasię i Macieja Marczewskich - Ruszaj w Drogę www.ruszajwdroge.pl oraz na profilach blogu w sieciach społecznościowych www.facebook.com/Ruszajwdroge, www.twitter.com/Ruszajwdroge, plus.google.com/+RuszajwdrogePl

W okresie od 27 stycznia do 2 lutego 2014 r. na blogu oraz w sieciach społecznościowych pojawiać się będą ciekawostki, felietony, zdjęcia i filmy, które w przystępny sposób pokażą mniej znane oblicze Wąchocka.

'Podczas "Tygodnia z Wąchockiem" chcemy pokazać mniej znane oblicze Wąchocka i ten czas spędzić gdzieś między historią a humorem. Przygotowaliśmy wspólnie z Sołtysem kilka ciekawych artykułów i niespodzianek.' - mówi Maciej Marczewski, autor bloga Ruszaj w Drogę!

Wtóruje mu Marek Samsonowski, Honorowy Sołtys Wąchocka: 'Zawsze chętnie włączamy się we wszystkie akcje mające na celu promocję Wąchocka. Cieszymy się, że nasze miasteczko będzie przez tydzień głównym bohaterem bloga Kasi i Macieja. Tu jeszcze Wąchocka nie było!'.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij