Nowe wydanie Glamour Unicorn

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowe wydanie Glamour Unicorn

14 września 2020 r. ukazało się trzecie wydanie GLAMOUR Unicorn, które można przeczytać wyłącznie na telefonach.

Najnowsze wydanie poświęcone zostało szeroko rozumianej różnorodności. W tym numerze GLAMOUR Unicorn rozmawiamy z Magdaleną Majcher, pilotką samolotów pasażerskich, która z powodzeniem wykonuje zawód stereotypowo zdominowany przez mężczyzn. Rozmawiamy też z Olą Świstow, autorką bloga podróżniczego Pojechana, która przekonuje, że nic nie otwiera na różnorodność skuteczniej niż kontakt z innymi kulturami. Piszemy o różnych modelach związków, równej reprezentacji w serialach czy różnorodności temperamentów seksualnych. I o tym, że kanon urody to bzdura, bo przecież piękno ma wiele twarzy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na okładce wideo znaleźli się: modelka Alma Asuai, podróżniczka Ola Świstow, pilotka Magdalena Majcher, wokalistka Ania Ołdak oraz architekt Mateusz Zieliński. Każdy z bohaterów mówi o tym, czym się różnimy.

GLAMOUR Unicorn to projekt, jakiego na polskim rynku jeszcze nie było. Został stworzony wspólnie przez redakcję magazynu GLAMOUR i serwisu Glamour.pl, jako uzupełnienie brandu, by poruszać jeszcze więcej ważnych dla czytelników tematów. Takich, o których inni nie mają odwagi pisać. Dlaczego Unicorn? Bo od lat Glamour wspiera wyjątkowość i niepowtarzalność. GLAMOUR Unicorn można czytać, oglądać i słuchać tylko na telefonach, jest w stu procentach mobilny. To magazyn zróżnicowany w formie, gdzie obok tekstów można znaleźć materiały wideo (w tym video commerce) i podcasty.

Pierwsze wydanie było poświęcone samoakceptacji, drugie – równości – wszystkie dotychczasowe numery GLAMOUR Unicorn można znaleźć na stronie Glamour.pl. W numerze o samoakceptacji pojawiły się materiały o dysmorfofobii czy zaburzeniach odżywiania, o tym, że droga do pełnej akceptacji wiedzie przez siostrzeństwo, o ruchu body neutral, który wypiera body positive czy wywiad z modelką Osi Ugonogh, która opowiada o swojej drodze do samoakceptacji. Z kolei numer poświęcony równości to rozmowy z m.in. terapeutką Moniką Perdjon o tym, że równość zaczyna się w domu, Michałem Pirógiem o odpowiedzialności osób publicznych we wspieraniu mniejszości i Nataszą Parzymies, autorką serialu LGBT „Kontrola”, którym zachwyciła się publiczność z całego świata.

Kolejne numery GLAMOUR Unicorn będą ukazywać co dwa miesiące. Wszystko za sprawą ogromnego sukcesu projektu i zainteresowania branży oraz społeczności GLAMOUR, które sprawiło że z wstępnie planowanego cyklu kwartalnego Unicorn staje się dwumiesięcznikiem. Czytelnicy i czytelniczki docenili go za wsparcie w ważnych kwestiach, za odważny głos i poruszanie trudnych tematów w mądry i nieosądzający sposób.

Dotychczasowe wydania GLAMOUR Unicorn powstały we współpracy z takimi markami jak Converse, NYX, Philip Morris i Reserved.

Trzecie wydanie GLAMOUR Unicorn jest dostępne jest pod adresem https://unicorn.glamour.pl/.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij