Burger King udowadnia, że Whopper jest naturalny – marka umieściła wykaz składników na opakowaniu burgera

Burger King udowadnia, że Whopper jest naturalny – marka umieściła wykaz składników na opakowaniu burgera

Burger King postanowił podkreślić fakt, że jego kultowy burger Whopper nie zawiera żadnych sztucznych barwników ani konserwantów – marka umieściła bowiem na opakowaniach produktu listę składników.

Marka Burger King już niejednokrotnie starała się udowodnić, że oferowany przez nią kultowy już burger – Whopper – nie zawiera konserwantów, ani też sztucznych barwników. Wystarczy wspomnieć chociażby niedawną, nieco odpychającą reklamę brandu, w której zaprezentowany został… pleśniejący burger

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz marka ponownie postanowiła podkreślić naturalność Whoppera, poprzez umieszczenie na jego opakowaniach listy składników. 

W ten sposób możemy dowiedzieć się, że kultowy burger marki składa się z wołowiny, pomidora, sałaty, majonezu, keczupu, pikli, cebuli i bułki z sezamem. Na opakowaniu umieszczono również informację o tym, że w Whopperze nie znajdziemy żadnych sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów.

Jednocześnie, jak przyznali przedstawiciele Burger Kinga, 85% stałego menu marki w USA jest już wolne od wszelkiego rodzaju barwników, aromatów i konserwantów. Celem zaś jest osiągnięcie 100% do początku 2021 roku. 

PS

W połowie lipca br. Burger King ogłosił wprowadzenie do kilku swoich amerykańskich restauracji „ekowhoppera” – czyli specjalną wersję kultowego burgera składającego się z mięsa bydła, które było karmione trawą cytrynową.

PS2

Francuski oddział Burger Kinga ruszył z nową kampanią pod hasłem „Welcome to the impatient”. W jej ramach powstała seria wymownych, acz humorystycznych plakatów, które promują ponowne otwarcie lokali popularnej sieci fast foodowej.

PS3

W związku z panującą pandemią koronawirusa Burger King postanowił podnieść mieszkańców pewnego miasteczka w USA na duchu i zorganizował… Boże Narodzenie w lipcu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij