SentiOne wprowadza możliwość pobierania raportów w formacie PowerPoint i PDF

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
SentiOne wprowadza możliwość pobierania raportów w formacie PowerPoint i PDF

SentiOne, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, uruchomiło nową funkcjonalność. Od dziś można pobrać raporty i wyniki social listeningu bezpośrednio do prezentacji PowerPoint. Dzięki temu, klienci SentiOne, w przeciągu kilku kliknięć otrzymają prezentację z dowolnym raportem.

Automatycznie generowane raporty są zawarte w podstawowej ofercie firmy SentiOne wraz z dostępem do aplikacji badania opinii internautów oraz śledzenia wypowiedzi i wzmianek we wszystkich mediach społecznościowych, portalach, forach i blogach. Raporty umożliwiają szybki dostęp do kluczowych informacji takich jak zasięg, główne źródła wypowiedzi, sentyment i kontekst dyskusji internautów. Od teraz wszystkie kluczowe wykresy i analizy będzie można pobrać do prezentacji PowerPoint i w dowolny sposób edytować: dodawać komentarze, opisy, tytuły, nadać ton i narrację całej prezentacji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Od marca zauważamy dużo większe zainteresowanie naszymi raportami. Okres pandemii i zamknięcia spowodował znaczące zwiększenie ruchu w internecie – a co za tym idzie, więcej danych do monitorowania dla nas! Od kiedy konsumenci masowo przenieśli się do świata online, zarejestrowaliśmy w SentiOne coraz więcej dyskusji, śledzimy coraz więcej wzmianek i zbieramy coraz więcej danych, aby pokazać klientom dokładny wgląd w preferencje konsumentów – dodaje Agnieszka Uba z SentiOne.

Nowa funkcjonalność pokrywa się z kierunkiem rozwoju produktów SentiOne – celem jest umożliwienie klientom szybszej i wygodniejszej pracy nad danymi. W tym celu spółka stale inwestuje w swój algorytm sztucznej inteligencji służący do mapowania wzmianek, oceny sentymentu, ulepszenia agregowania danych w raportach czy też analizy emocji wypowiedzi. Nowa funkcjonalność będzie dostępna od 17 września dla wszystkich użytkowników SentiOne; po więcej szczegółów zapraszamy na stronę SentiOne.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij