Poznaj Da Vinci Kids – wielotematyczną aplikację edukacyjną dla dzieci

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Poznaj Da Vinci Kids – wielotematyczną aplikację edukacyjną dla dzieci

Bawi, intryguje, ale przede wszystkim uczy – taka jest aplikacja edukacyjna dla dzieci Da Vinci Kids. Dzięki starannie dobranym treściom i zastosowaniu najnowszej technologii, aplikacja mobilna Da Vinci Kids zachęci każde dziecko do efektywnego rozwijania swojej wiedzy i zainteresowań.

Ucząc – bawić, bawiąc – uczyć

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Każdy rodzic doskonale wie, że najlepszym sposobem nauczania jest nauka poprzez zabawę. Taki właśnie cel przyświecał twórcom aplikacji Da Vinci Kids – jej misją jest pobudzenie potencjału intelektualnego drzemiącego w dzieciach poprzez wzbudzanie w nich pasji do odkrywania świata, szukania odpowiedzi na wielkie pytania i rozpalenia chęci uczenia się przez całe życie. Jest to możliwe, dzięki specjalnie dopasowanej do wieku dziecka zawartości aplikacji, która oferuje zagadnienia z różnorodnych dziedzin: od matematyki, nauk ścisłych i biologii zaczynając, na sztuce, historii i kulturze kończąc. Treści te podane są w formie łatwo przyswajalnych filmików i rozwijających gier. Z kolei rodzicom Da Vinci Kids pomaga w wychowaniu małych-wielkich ludzi – pełnych pasji, wiedzy, ciekawości i zaangażowania.

Jeszcze więcej dobrego

Aplikacji Da Vinci Kids jest pełna innowacyjnych funkcji, wzbudza ciekawość dzieci i odpowiada na oczekiwania rodziców. Dzięki regularnym aktualizacjom, zapewnia najmłodszym jeszcze więcej ekscytujących wrażeń, a sama w sobie działa szybko i sprawnie.

Aplikacja oferuje m.in.:

  • Treści dobrane odpowiednio pod wiek i zainteresowania dziecka. Wiedza przekazywana jest z humorem i wyobraźnią,
  • Ponad 350 godzin i 2500 odcinków programów edukacyjno-rozrywkowych z dziedzin takich jak fizyka, matematyka, technika, zabawy i prace ręczne, historia, kultura, życie i natura oraz sport i rozrywka. Są to popularne na całym świecie tytuły, które wielokrotnie były nagradzane i stworzone w oparciu o szkolne programy nauczania, dzięki czemu dziecko wzbogaca i dalej rozwija wiedzę, którą posiadło w trakcie zajęć lekcyjnych. Wśród najbardziej znanych tytułów znajdują się: Nauka na maksa, Operacja Auć, Kiedy dorosnę,  czy Okropne historie. Wszystkie dostępne w polskiej wersji językowej.
  • Różnorodne gry, które rozwijają umiejętności rozwiązywania problemów, uczą kreatywności, kodowania i spostrzegawczości,
  • Możliwość stworzenia własnego profilu przez dziecko oraz spersonalizowania awatara (aplikacja pozwala na utworzenie, aż sześciu profili na jednej subskrypcji).

Treści zawarte w aplikacji są bez reklam czy systemów wymuszających natychmiastowe ukończenie danego rozdziału. Dziecko może uczyć się w swoim tempie, a dzięki temu odkrywać świat nauki dokładniej i efektywniej. Z kolei rodzic nie musi obawiać się, że jego pociecha trafi na niewłaściwe treści. Co więcej, obsługa aplikacji jest niezwykle prosta i intuicyjna, dlatego jest łatwa w obsłudze dla każdego dziecka, niezależnie od wieku.

– Jest nam niezwykle miło zaprezentować, zarówno rodzicom, jak i dziećmi, naszą aplikację edukacyjną Da Vinci Kids oraz jej możliwości. Aplikacja zapewnia dzieciom wyjątkowe treści, które będą bawiły, rozwijały, doradzały i uczyły. To kompendium wiedzy dostępne na wyciągnięcie ręki. Dzięki różnorodnej tematyce i formach przekazu, takich jak gry czy wideo, jeszcze lepiej możemy docierać z wiedzą do najmłodszych. Tworząc aplikację opieraliśmy się na wieloletnim doświadczeniu pozyskanym przy tworzeniu programu telewizyjnego Da Vinci. Jesteśmy przekonani, że dzięki Da Vinci Kids, czas spędzony przed ekranem telefonu czy tabletu może być nie tylko ciekawy, ale przede wszystkim rozwijający dla dziecka – mówi Estelle Lloyd, współzałożycielka i dyrektor operacyjna Azoomee / Da Vinci.

Aplikacja dostępna jest do pobrania w App Store i Google Play.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij