Wilkinson Sword wprowadza swoje pierwsze jednorazowe maszynki do golenia bardziej przyjazne środowisku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wilkinson Sword wprowadza swoje pierwsze jednorazowe maszynki do golenia bardziej przyjazne środowisku

Wraz z premierą nowych maszynek Xtreme 3 Eco Green brytyjska marka stawia przełomowy krok w kierunku bardziej ekologicznego golenia. Rączka, wykonana jest w 95% z tworzywa pochodzącego z odzysku, a do produkcji tekturowego opakowania, które nadaje się do recyklingu, w 90% została użyta makulatura.

Wszyscy wiemy, jak ważna jest troska o przyszłość naszej planety. Rosnąca świadomość ekologiczna sprawiła, że coraz więcej konsumentów przy podejmowaniu decyzji zakupowych zastanawia się nad ich wpływem na środowisko. Jednym z najczęściej podejmowanych kroków jest rezygnacja lub ograniczenie korzystania z produktów jednorazowego użytku, które często wykonane są z plastiku. To sprawia, że dla wielu osób jednorazowy oznacza nieekologiczny.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wilkinson Sword swoim nowym podejściem udowadnia, że można inaczej i podpowiada jak drobnymi, codziennymi gestami możemy zadbać o przyszłość naszej planety. Od powstania w 1772 roku marka nieustannie się zmienia, podążając za rozwojem technologii i dostosowując produkty do zmieniającego się świata. Dziś Wilkinson Sword realizuje ambitne podejście z zakresu odpowiedzialności społecznej i potwierdza gotowość do dalszych działań na rzecz bardziej odpowiedzialnego golenia, oferując swoją pierwszą jednorazową maszynkę bardziej przyjazną środowisku.

Rączka nowej maszynki Xtreme 3 Eco Green jest wykonana w 95% z plastiku, pochodzącego z recyklingu, a do produkcji opakowania użyto w 90% makulatury, która po wrzuceniu do pojemnika na papier podlega ponownemu przetworzeniu. Co więcej, posiada ono certyfikat FSC, który świadczy o zrównoważonej produkcji mającej na uwadze żywotność lasów oraz zachowanie ich bogactw biologicznych.

Wilkinson Sword podkreśla w swojej kampanii, która wystartuje już w październiku, że drobne, codzienne gesty, jak zakręcanie wody przy goleniu czy segregowanie śmieci mają ogromny wpływ na środowisko, w którym żyjemy. A my mamy realną moc zmian, którą warto wykorzystać.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij