Pełna psiaków kampania zachęca do głosowania w wyborach prezydenckich na „miłośnika czworonogów”

Pełna psiaków kampania zachęca do głosowania w wyborach prezydenckich na „miłośnika czworonogów”

Kampania frekwencyjna przed wyborami prezydenckimi w USA idzie pełną parą i coraz więcej marek, a także organizacji angażuje się w nią – teraz spot o tematyce wyborczej stworzyła grupa „Miłośnicy psów dla Joe”, która wprost zachęca do głosowania na Joe Bidena, wielbiciela czworonogów.

Do tej pory większość byłych prezydentów USA posiadało psy – od Ronalda Reagana, przez George'a Busha, aż po Baracka Obamę. Kilkusetletnią tradycję przerwał Donald Trump, który wręcz zakpił z pomysłu trzymania w Białym Domu czworonoga. Teraz fakt ten postanowiła wykorzystać przeciwko politykowi grupa zatytułowana „Miłośnicy psów dla Joe”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Organizacja stworzyła krótki spot, w którym pojawili się byli prezydenci Stanów Zjednoczonych wraz ze swoimi pupilami. Tuż po zdjęciu Baracka Obamy z jego czworonogiem umieszczono krótki filmik, na którym Donald Trump wprost wyraża swoją niechęć wobec psów.

Spot wieńczy zdjęcie Joe Bidena – polityka ubiegającego się o fotel prezydencki – wraz ze swoim psem Champem, a także hasło „Wybierz swojego kandydata mądrze”. 

PS

Jane Fonda postanowiła dołożyć swoje trzy grosze do profrekwencyjnej kampanii, która aktualnie trwa w Stanach Zjednoczonych – aktorka poprowadziła iście gwiazdorski trening rodem z lat 80., by zachęcić do głosowania w wyborach.

PS2

Patagonia postanowiła zainicjować niekonwencjonalną kampanię profrekwencyjną w związku ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi w USA – marka ukryła na metkach swoich ubrań dyskretny apel do klientów.

PS3

Reddit, popularny serwis internetowy z ponad 430 milionami użytkowników miesięcznie, postanowił zachęcić Amerykanów do wzięcia udziału w tegorocznych wyborach prezydenckich – platforma wykupiła billboardy w kilku największych miastach w USA i umieściła na nich humorystyczne hasła.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij