„Ostatni Twój Weekend” wśród 10 projektów z całego świata, które zostaną zaprezentowane podczas LIONS Live

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Ostatni Twój Weekend” wśród 10 projektów z całego świata, które zostaną zaprezentowane podczas LIONS Live

Projekt zrealizowany przez VMLY&R Poland, Wavemaker, Papaya Films i Facebook dla Gazeta.pl i partnerów – Mastercard, BNP Paribas i Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką, zostanie zaprezentowany podczas jesiennej edycji LIONS Live.

LIONS Live to wirtualna platforma wymiany wiedzy, inspiracji i doświadczeń, dostępna w dniach 19-23 października pod hasłem „Creativity Inside Out”. Każdemu dniu towarzyszy przewodni temat, dzięki czemu każdy uczestnik może zdobyć praktyczną wiedzę gwarantującą rozwój osobisty czy kreatywną transformację biznesu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W czasie tych pięciu dni zespoły stojące za pracami nagrodzonymi Grand Prix i Złotymi Lwami Cannes Lions odkryją sekrety tworzenia kreatywnych dzieł światowej sławy i opowiedzą szczerze o tym, jak doszło do tego, że ich pomysły ujrzały światło dziennie.

Wśród dziesięciu projektów z całego świata zaprezentowany w ramach serii „Behind the Scenes: Case Studies” pokazany zostanie „Ostatni Twój Weekend”. Już 20 października, 17:15-17:45 twórcy projektu: Marzena Szkolak (Gazeta.pl), Marta Życińska (Mastercard), Dariusz Maciołek (BNP Paribas) oraz przedstawiciele agencji VMLY&R: Ewelina Wojtyczka, Maciej Kozina i Dawid Szczepaniak opowiedzą o historii powstania projektu: motywacjach, ekscytacji, zarwanych nocach, wszystkich trudach po drodze i oczywiście nieopisanej radości z wygrania pierwszego Grand Prix i Titanium Cannes Lions, jakie kiedykolwiek otrzymała Polska.

Na uczestników LIONS Live czekają także kursy i spotkania z legendami branży kreatywnej, wykłady ekspertów oraz profesjonalne zajęcia i moduły szkoleniowe z dziedzin kreatywności, efektywności i marketingu. Dostęp do LIONS Live będzie bezpłatny dla każdego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij