Agencja Clue PR wygrała przetarg dla SER Group

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Clue PR wygrała przetarg dla SER Group

Clue PR będzie odpowiadać za działania komunikacyjne SER Group. Agencja zapewni kompleksową obsługę PR w zakresie komunikacji korporacyjnej i produktowej, w tym m.in. w zakresie relacji z mediami, pozycjonowania ekspertów i dostarczania pogłębionych analiz sektorowych.

Clue PR wygrało przetarg na dostarczanie usług komunikacyjnych dla SER Group, rynkowego lidera w dziedzinie cyfryzacji zawartości i procesów w firmie. Agencja odpowiada za komunikację z mediami, oraz pozycjonowanie ekspertów - zarówno w mediach społecznościowych, jak i podczas wydarzeń branżowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Polska to kluczowy rynek dla SER Group. Z tego powodu potrzebujemy tutaj silnego partnera z wiedzą w obszarze nowych technologii. Clue PR ma duże doświadczenie w tym zakresie i oferuje usługi na odpowiednim poziomie – powiedział Marcin Somla, dyrektor SER Group Polska.

W ramach Agencji za projekt odpowiada zespół prowadzony przez Michała Kwietniewskiego, account directora, oraz Krzysztofa Kokoszczyńskiego, communication and data consultanta.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij