Anna Elwart nową CEO EL Passion

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Anna Elwart nową CEO EL Passion

Z początkiem listopada Anna Elwart obejmie stanowisko CEO EL Passion – agencji tworzącej produkty cyfrowe. Elwart zastąpi Natalie Pilling, która po ponad 3 latach postanowiła opuścić stanowisko CEO i pozostać w firmie w roli doradcy.

Anna Elwart dotychczas kierowała agencją Resolutions (Grupa OMD). Postanowiła jednak dołączyć do Karola Sarnackiego – chief technology officer, i Grzegorza Kemskiego – chief operations officer, by rozwijać działalność EL Passion w Polsce i za granicą. Jej silne doświadczenie w obszarze sprzedaży i digital marketingu wzmocni kompetencje zarządu firmy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Dla mnie ta zmiana jest naturalnym kierunkiem rozwoju – zarówno managerskim, jak i pod kątem wspierania firm w nowym dla mnie obszarze rozwoju ich produktów cyfrowych. Cieszę się, że dołączam do tak doświadczonego zespołu, który już wielokrotnie udowodnił, że potrafi napędzać innowacje – mówi Anna Elwart o zmianie stanowiska.

EL Passion od 9 lat sukcesywnie rozwija swoje usługi dla międzynarodowych startupów oraz korporacji. Firma oferuje usługi kompleksowego rozwoju produktu cyfrowego – od idei przez analizę rynku oraz użytkownika, po projektowanie UX i UI, prototypowanie oraz programowanie aplikacji mobilnych i internetowych.

– Doświadczenie Anny z branży mediowej wesprze EL Passion jeszcze lepiej zrozumieć cyfrowe potrzeby naszych klientów i zapewnieniu im najwyższej jakości usług. Będzie to także kontynuacja rozpoczętej przez Natalie strategii globalnego rozwoju firmy – mówi Karol Sarnacki, CTO w EL Passion.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij