Maluj… czekoladą i zaprojektuj własny Torcik Wedlowski

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Maluj… czekoladą i zaprojektuj własny Torcik Wedlowski

Przyjemność płynąca z intensywnego, głębokiego smaku czekolady. Kruche wafle przekładane wyśmienitym, orzechowym kremem i ręcznie malowane dekoracje. Kto choć raz zasmakował w Torciku Wedlowskim, wie, że stworzono go z niesamowitą pasją. A teraz każdy może go zaprojektować.

Wedel od 1851 roku jest podziwiany za kunszt tworzenia czekoladowej przyjemności. Najwyższa jakość oraz wyrafinowany smak stoją za sukcesem jednego z najpopularniejszych i najbardziej kultowych produktów marki – Torcika Wedlowskiego. Ręcznie dekorowany tort waflowy, zatopiony w gęstej, wedlowskiej czekoladzie od pokoleń cieszy podniebienia i oczy Polaków, a także zagranicznych gości. Jest doskonałym podarunkiem i przysmakiem uświetniającym ważne momenty. A dziś każdy może namalować na nim, co tylko chce. Agencja GoldenSubmarine stworzyła kreator do projektowania spersonalizowanego Torcika Wedlowskiego. Wszystko to jest możliwe na dedykowanej stronie torcikwedlowski.pl.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kreator pozwala na zaprojektowanie i zamówienie unikalnej słodkości z odbiorem w sklepie lub dostawą do domu. W kilku prostych krokach można wyczarować na torciku pyszną dekorację z gotowych szablonów lub z grafiką własnego projektu. Taki indywidualny, jedyny w swoim rodzaju, ręcznie dekorowany Torcik Wedlowski ucieszy każdego. Nie pozostaje nic innego, jak puścić wodzę fantazji i stworzyć własne, torcikowe dzieło sztuki.

Aby było to możliwe, agencja zaangażowała do pracy nad kreatorem specjalistów z takich działów, jak: UX, Kreacja i IT. Kreator działa w HTML5 i wykorzystuje responsywną technologię (RWD), która pozwala uruchamiać go zarówno na komputerach, jak i smartfonach. Całości został nadany nowoczesny, e-commerce’owy sznyt. A GoldenSubmarine współpracowała również z firmą Wedel podczas ustalania procesu zamówień i konsultowała kwestię integracji z API firm kurierskich.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij
Reklama Zamknij