„Wyzwania z paczki”, czyli Abstra z działaniami dla Allegro

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Wyzwania z paczki”, czyli Abstra z działaniami dla Allegro

15 października miała miejsce premiera nowego kanału promującego usługę Allegro Smart! Student „Wyzwania z paczki”, za którego koncept i produkcję odpowiada Abstra. W każdym z odcinków bracia bliźniacy Tomkiewicz realizują wyzwania z użytkowania konkretnych produktów zamówionych na Allegro.

„Wyzwania z Paczki” to nowy kanał na YouTube dedykowany usłudze Allegro Smart! Student, który powstał we współpracy Allegro i Abstra. W każdym kilkunastominutowym odcinku dwójka prowadzących – bracia bliźniacy Tim i Szon Tomkiewicz – realizuje wyzwania z użytkowania konkretnych produktów zamówionych na Allegro. Prowadzący realizują zadania i porównują jakość używanych produktów oraz wspólnie zastanawiają co stanowi ich największą wartość dla użytkowników. Kluczowe dla realizacji wszystkich zadań jest usługa Allegro Smart! Student i benefity płynące z jej użytkowania.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na kanale oprócz informacji o samej usłudze Allegro Smart! Student znajdziemy ciekawostki, dane, testy oraz opinie.

– Naszym celem przy tworzeniu kanału „Wyzwania z paczki” było pokazanie usługi Allegro Smart! Student w niecodziennej scenerii, a także podkreślenie elementu współzawodnictwa i kreatywnego myślenia prowadzących, a także podkreślenia elementu współzawodnictwa i kreatywnego myślenia prowadzących. Cieszymy się, że wspólnie z Allegro mamy okazję realizować ten projekt. Nie możemy się doczekać kolejnych odcinków – powiedział Olek Wandzel, CEO Abstra.

Premiera nowych odcinków odbywa się w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 18:00. Kanał Wyzwania z Paczki wspierany jest cross promocją z kanału grupy Abstra m.in. Abstrachuje, Beksy.

Za koncepcję, kreację, produkcję, strategię dystrybucji, wsparcie mediowe kanału oraz prowadzenie oficjalnego profilu na Instagramie odpowiada Abstra.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij