erVegan ambasadorem akcji „Śniadaniowi Roślinożercy” marki Flora

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
erVegan ambasadorem akcji „Śniadaniowi Roślinożercy” marki Flora

Ruszyła akcja marki Flora „Śniadaniowi Roślinożercy”. Ma ona na celu zainteresowanie konsumentów tematem diety roślinnej oraz zachęcenie ich do wykorzystywania produktów roślinnych w swojej kuchni. Ambasadorem akcji został dietetyk, bloger i autor książek z przepisami na roślinne dania – erVegan.

Receptura oparta na kompozycji trzech cennych olejów, zawartość niezbędnych kwasów tłuszczowych Omega-3 i 6, doskonały smak oraz w 100% roślinny skład – tym charakteryzują się produkty marki Flora: Flora Original, Flora Light oraz Flora Gold. To wyjątkowe propozycje dla wszystkich, którzy troszczą się o zdrowie, a także chcą zadać o planetę, włączając do jadłospisu produkty z roślinnym składem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz marka Flora postanowiła zachęcić konsumentów do sięgania po produkty roślinne, rozpoczynając konsumencką akcję „Śniadaniowi Roślinożercy”.

– Dobry dzień zaczyna się od wartościowego i zdrowego śniadania. Poprzez akcję „Śniadaniowi Roślinożercy” chcemy zainspirować i zachęcić konsumentów do odkrywania zalet diety roślinnej oraz częstszego sięgania po produkty z roślinnym składem, takie jak te marki Flora. Powstają one na bazie wysokiej jakości olejów roślinnych, dzięki czemu stanowią doskonałe źródło korzystnych dla zdrowia, nienasyconych kwasów tłuszczowych w naszej codziennej diecie. Dodatkowo świetnie smakują i stanowią pyszny dodatek do zdrowego śniadania. Niektórzy zdecydują się może na oparcie swojej kuchni wyłącznie na składnikach roślinnych, inni dążyć będą do ograniczenia produktów zwierzęcych w swoim codziennym jadłospisie – to równie ważne, bo każdy, nawet mały krok w stronę diety opartej na roślinach ma pozytywny wpływ na przyszłość naszą i naszej planety – mówi Angela Konieczko, brand manager marki Flora.

Roślinny ambasador

Ambasadorem akcji „Śniadaniowi Roślinożercy” został dietetyk i opiniotwórczy bloger — Eryk Wałkowicz, znany jako erVegan. Każdego dnia pokazuje on, że dieta roślinna może być zbilansowana, smakowita i pełna niespodzianek. W ramach akcji prezentuje on inspirujące przepisy na roślinne śniadania, publikując je na swoich kanałach w social mediach — na Instagramie, Facebooku oraz blogu. W ten sposób będzie on zachęcać odbiorców do podjęcia roślinnego wyzwania marki Flora. Działania z ambasadorem prowadzone będą przez cały rok.

Wsparcie medialne

Akcja „Śniadaniowi Roślinożercy” zyska dodatkowe wsparcie medialne. Realizowane będą m.in. aktywności PR oraz działania digitalowe. W ten sposób promowane będą roślinne przepisy i materiały video z przygotowania ich krok po kroku. Akcja komunikowana będzie także na fanpage’u marki Flora na Facebooku oraz na Instagramie. Tam znaleźć będzie można inspirujące przepisy oraz bieżące informacje na temat akcji „Śniadaniowi Roślinożercy” marki Flora.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij