Półmetek Citeam Leisure Diving Cup

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Półmetek Citeam Leisure Diving Cup

W lipcu rozpoczęły się pierwsze na świecie Mistrzostwa w Leisure Diving – ich założeniem jest wykonanie jak najbardziej efektownych zdjęć ze skoków do wody w pozycji „oderwania się od ziemi”. Pomysłodawcą i organizatorem jest serwis zakupów grupowych Citeam.pl.

Moda na Leisure Diving rozpoczęła się na Facebooku, od publikacji albumu ze zdjęciami przez kilku znajomych. Szybko powstała oficjalna strona trendu, którym zainteresowały się także zachodnie media (np. sesja z Ryanem Kwantenem w People, NBC News).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tego lata mistrzów w Leisure Diving już od lipca poszukuje serwis zakupów grupowych Citeam.pl: - Mistrzostwa to część naszej kampanii wakacyjnej, której towarzyszy hasło „Oderwij się Lekko”. Zdjęcia w stylu Leisure Diving to idealna pamiątka z wakacji, jakże inna od standardowych ujęć przy zachodzącym słońcu. A tego lata zapewniamy Polakom nie tylko wakacje za pół ceny, ale zachęcamy również do tego, by dosłownie oderwali się od codzienności – mówi Izabela Jaskólska, Marketing Manager z Citeam.pl.

Galeria zdjęć z poszczególnych odsłon Citeam Leisure Diving Cup jest na bieżąco publikowana na fan page’u Organizatora. Mistrzostwa odbywają się w weekendy na terenie basenów otwartych w wybranych Aquaparkach. Udział w imprezie jest otwarty dla wszystkich chętnych:– Leisure Diving to również zwariowane stylizacje. Uczestnicy skaczą do wody w strojach Supermana, szlafrokach, sportowych koszulkach, sukniach ślubnych, garniturach czy z poduszką pod głową. Na miejscu posiadamy garderobę pełną kreacji, które można dowolnie dobrać – wyjaśnia Izabela Jaskólska z Citeam.pl.

Najważniejszym elementem Mistrzostw jest zdjęcie ze skoku, a o jego wykonanie dba fotograf, który uwiecznia każdego uczestnika w momencie „oderwania się od ziemi”. Fotografie są następnie emitowane na ekranie LED, by na bieżąco móc ocenić efekt skoku. Po imprezie uczestnicy Mistrzostw otrzymują również zdjęcia na własny użytek.

W Mistrzostwach biorą udział Polacy w różnym wieku – najstarsi skaczący mają ok. 60 lat. Bardziej odważni są jednak panowie, którzy częściej i w bardziej efektowny sposób odrywają się od ziemi. Najpopularniejsze stylizacje skoków do tej pory obejmowały stroje super bohaterów czy, klasyczne dla Leisure Diving, szlafroki oraz poduszki. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij