Darmowe treningi dla wszystkich na Decathlon GO i wsparcie dla trenerów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Darmowe treningi dla wszystkich na Decathlon GO i wsparcie dla trenerów

Decathlon startuje właśnie z serią bezpłatnych treningów LIVE, które poprowadzą znani trenerzy. W ramach akcji Decathlon porusza Polskę przez pięć tygodni będzie można ćwiczyć pod okiem profesjonalistów. Działanie ma także na celu wsparcie branży fitness.

Już w piątek, 13 listopada, o 18.00 na go.decathlon.pl/trenuj-w-domu zainaugurowana zostanie seria treningów w ramach akcji Decathlon porusza Polskę. Pierwsze zajęcia poprowadzi trener, motywator i coach – QCZAJ.  Regularne treningi, które będą się odbywały dwa razy dziennie, wystartują w poniedziałek, 16 listopada. Na fanów sportu czekać będzie m.in. joga z Olą Żelazo, crossfit z Bronisławem Olenkowiczem, mocny brzuch z Natalią Gacką, pływanie na sucho z Pawłem Korzeniowskim czy mobilty flow z Kasią Bigos. Decathlon zaplanował także treningi dla dzieci. Cały harmonogram oraz wszystkie szczegóły sprawdzić można na stronie akcji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak dołączyć do ćwiczeń? Wystarczy wejść na Decathlon Go i zapisać się na trening. Każda zapisana osoba otrzyma maila z zaproszeniem i linkiem do treningu. Należy w niego kliknąć, aby połączyć się z trenerem i wziąć udział w bezpłatnych zajęciach. Podczas treningów prowadzone będą także aktywacje i konkursy dla użytkowników.

– Treningi w ramach akcji „Decathlon porusza Polskę” organizowane są dwa razy dziennie, aby każdy chętny mógł poćwiczyć nie tylko po pracy, ale także w przerwie od siedzenia za biurkiem. Aktywność fizyczna poprawia bowiem wydajność pracowników, pomaga redukować stres i wzmacnia koncentrację. Zachęcamy do tego, aby zwłaszcza teraz, gdy pracujemy z domu, znaleźć chwilę na ćwiczenia także w ciągu dnia – to benefit zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy – mówi Anna Dzienis, lider employer brandingu w Decathlon Polska.

Akcja ma również na celu wsparcie branży fitness. Dzięki platformie Decahlon Go trenerzy mogą pozostać w kontakcie ze swoją grupą, a także dać się poznać szerszej liczbie fanów sportu. Trenerzy mogą rejestrować się na stronie i poprowadzić trening online. Ten z trenerów, który poruszy najwięcej Polaków, czyli zgromadzi przed ekranami największą liczbę osób, dostanie dodatkowo od Decathonu bon na 1000 zł.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij