Święta z perspektywy psa w nowej kampanii marki John Dog

Święta z perspektywy psa w nowej kampanii marki John Dog

Polska marka John Dog zaprezentowała niedawno chwytającą za serce kampanię świąteczną. Jej głównym bohaterem jest pies, który dziękuje swojemu właścicielowi za wspólnie spędzone chwile.

2020 rok powoli dobiega ku końcowi – i chyba wszyscy przyjmują tę wiadomość ze swego rodzaju ulgą, bowiem niewątpliwie był to nietypowy rok. Mimo że przez te kilkanaście miesięcy zdarzały się niełatwe momenty, to wielu z nas miało u swojego boku czworonożnego przyjaciela, a czasem nawet kilku – Ci zaś motywowali nas do wyjścia na spacer, do ruchu, zabaw, a także dodawali otuchy w ciężkich chwilach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przypomina o tym marka John Dog w swojej nowej, poruszającej kampanii świątecznej. Jej bohaterem jest pies, który wspomina wszystkie miłe chwile spędzone w towarzystwie swojego właściciela i dziękuje mu za opiekę. 

PS

Wiedzieliście, że psie szczekanie to świetna muzyka? Przekonuje o tym marka John Dog, która stworzyła piosenkę pełną „psich bitów”.

PS2

Świąteczne akcje Stowarzyszenia mali bracia Ubogich to zawsze wyciskacze łez. I tym razem nie jest inaczej. Organizacja rozpoczęła swoją świąteczną kampanię, za pomocą której zachęca do pomocy seniorom.

PS3

Pozostałe tegoroczne kampanie świąteczne możecie znaleźć tutaj.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij