Wystartowała kampania „Kia Eko Drivers”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wystartowała kampania „Kia Eko Drivers”

18 listopada br. wystartowała kampania promująca program „Kia Eko Drivers” skierowany do posiadaczy instalacji fotowoltaicznej. Specjalna oferta dotyczy modeli elektrycznych oraz hybrydowych Plug-in.

Kia Motors Polska uruchomiła kampanię promującą program „Kia Eko Drivers”. Oferta jest skierowana do posiadaczy instalacji fotowoltaicznej i obejmuje promocyjne finasowanie oraz rabat do 13 000 PLN na modele XCeed Plug-in Hybrid, Ceed Kombi Plug-in Hybrid, Niro Plug-in Hybrid oraz e-Niro i e-Soul (tylko rabat). Z programu „Kia Eko Drivers” mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Oferta ważna jest do 31 grudnia 2020 r. i dotyczy modeli z roku produkcji 2020.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania, która rozpoczęła się 18 listopada, potrwa do 20 grudnia. Będzie obejmować emisję spotów w kanałach online wideo. W ramach zaplanowanych działań wykorzystany będzie również display, mobile, e-mailing oraz działania SEM. Za planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Havas Media. Za przygotowanie spotu i kreację online odpowiada agencja Interactive Partners.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij