Agencja Clipatize rozwija swój biznes w Dubaju

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Clipatize rozwija swój biznes w Dubaju

Clipatize MEA, bliskowschodni oddział polskiej agencji marketingu B2B Clipatize, rozpoczął współpracę z AMGEN, GE Healthcare oraz Grundfosem MEA. Agencja konsekwentnie rozwija swoją obecność w rejonie Zatoki Perskiej od momentu kiedy w 2015 roku zrealizowała tam pierwsze projekty.

W 2019 roku Jakub Lebuda otworzył w Dubaju przedstawicielstwo: Clipatize MEA. Dzięki nowej filii dotychczasowi klienci mogli liczyć na sprawną i lokalną obsługę projektów B2B z Bliskiego Wschodu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W 2020 roku do grona klientów dołączyły nowe firmy, w tym:

  • AMGEN (farmacja) – Clipatize wspiera AMGEN w zakresie produkcji materiałów edukacyjnych do komunikacji z lekarzami w kanałach cyfrowych – agencja realizuje obecnie projekty na terenie Dubaju i Kuwejtu.
  • GE Healthcare (urządzenia medyczne) – Clipatize realizuje procesy produkcji webinarów i materiałów prezentujących nowe produkty kierowane na rynki języka arabskiego.
  • Grundfos MEA (pompy ciepłownicze i przemysłowe) – agencja wspiera Grundfos w zakresie realizacji kampanii o charakterze demand oraz lead generation.

Do zespołu składającego się z Olgi Vazniczajej (związanej z Clipatize od pięciu lat) oraz Katarzyny Widawskiej (w zespole od dwóch lat), dołączył Hasan Daouk wnosząc do agencji kompetencje języka arabskiego oraz doświadczenie zebrane najpierw w agencji badawczej, a później marketingu digitalowego, gdzie pracował odpowiednio jako jako research manager oraz content marketing manager. Hasan na co dzień pracuje z Libanu, dokąd pomimo kryzysu politycznego, część korporacji zlokalizowanych w Dubaju przenosi swoje siedziby aby poradzić sobie z dekoniunkturą spowodowaną COVID-19.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij