Agencja UNIQUE ONE organizuje loterię audioteksową dla marki Nałęczowianka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja UNIQUE ONE organizuje loterię audioteksową  dla marki Nałęczowianka

W wyniku wygranego przetargu marka Nałęczowianka (Nestlè Waters Polska) powierzyła agencji UNIQUE ONE całościowe opracowanie akcji promocyjnej dotyczącej pod hasłem „Miej w sobie pragnienie bycia Eko”.

Ogólnopolska loteria zorganizowana przez agencję UNQUE ONE obejmuje całą Polskę i dotyczy wody Nałęczowianka (wszystkie pojemności). Przyjmowanie zgłoszeń do loterii rozpoczęło się w październiku i potrwa do 30 listopada 2020 roku. Poza tym okresem produkty promocyjne dostępne są w sprzedaży, jednak ich zakup nie uprawnia do udziału w loterii.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby wziąć udział w loterii należy jednorazowo kupić trzy dowolne produkty promocyjne i wysłać SMS pod wskazany numer, w treści wpisując numer ze swojego paragonu fiskalnego. Konsument od razu dowiaduje się, czy wygrał nagrodę dzienną w postaci jednej ze 120 toreb wykonanych ze butelek z recyclingu, tygodniową – trekkingowy rower elektryczny marki Kross. Dodatkowo wszystkie zgłoszenia biorą udział w losowaniu nagrody głównej – samochodu elektrycznego Nissan Leaf

Agencja UNIQUE ONE odpowiedzialna jest za koncept kreatywny, organizację i obsługę loterii. Loterię wspierają działania reklamowe na stronie www Nałeczowianka, na stronie Facebook Nałęczowianka, w aplikacjach BLIX, Yanosik, Listonic, w telewizji oraz innych nośnikach internetowych, a także poprzez materiały POS w punktach sprzedaży.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij