Slowglow.pl – nowy concept store oferujący wyłącznie polskie, naturalne produkty do pielęgnacji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Slowglow.pl – nowy concept store oferujący wyłącznie polskie, naturalne produkty do pielęgnacji

W myśl hasła „Ciało to nie wstyd. Dbanie o nie też nie” powstał nowy concept store – slowglow.pl. Jego misją jest szerzenie idei świadomej, holistycznej pielęgnacji zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz.

Slowglow.pl powstało w lipcu 2020 roku i zostało zbudowane na trzech filarach: naturalności, odpowiedzialności i lokalności. Na ofertę concept store’u składają się wyselekcjonowane produkty od ok. 40 marek tworzących w polskich manufakturach. Znajdują się tu m.in. emulsje, kremy, szampony i odżywki do włosów, a także herbaty ziołowe czy naturalne świece sojowe.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wiele produktów dostępnych na slowglow.pl tworzonych jest zgodnie z filozofią zero waste. Są one oferowane w opakowaniach już przetworzonych lub nadających się do całkowitego recyklingu. Szeroką gamę stanowią także kosmetyki wegańskie, które nie uznają składników pochodzenia zwierzęcego. Jest też kategoria „certyfikowane”, stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach.

– Zachwyca i inspiruje nas to, że na polskim rynku funkcjonuje tak wiele różnorodnych marek dbających o jakość składów i działających w zgodzie z naturą. Nasz concept store to przestrzeń, w której znajdziecie je wszystkie. Ale slowglow.pl to przede wszystkim miejsce, gdzie chcemy promować samoakceptację. Dbamy o selekcję najwyższej jakości produktów i z chęcią pomożemy w stworzeniu codziennych rytuałów, które będą dopasowane do indywidualnych potrzeb, a także pomogą zapewnić dobre samopoczucie. Zdajemy sobie sprawę, że piękna skóra czy lśniące włosy to nie wszystko, ale wierzymy, że podchodząc do swojego wyglądu i samopoczucia holistycznie, można osiągnąć najlepsze efekty, w czym staramy się codziennie pomagać – mówi Anna Madejska, kosmetolożka i współtwórczyni slowglow.pl.

Nowy concept store to oprócz wirtualnego sklepu, także platforma do szerzenia świadomości na temat holistycznej pielęgnacji. Klienci mogą tutaj liczyć na profesjonalne doradztwo – wykwalifikowany zespół doradza i rekomenduje szyte na miarę rozwiązania – zarówno w zakresie pielęgnacji zewnętrznej, jak i wewnętrznej.

Na slowglow.pl z powodzeniem mogą zajrzeć wszyscy – niezależnie od wieku, płci, rozmiaru i typu skóry. Wszystkie kategorie produktów (m.in. do włosów, ciała czy twarzy), podzielone są na dodatkowe podkategorie (np. wąsy/broda, skóra trądzikowa/dojrzała), dopasowane do indywidualnych potrzeb. Piękno ukazywane jest tutaj bez retuszu, w myśl idei, że każdy lubi czuć się pięknym i ma prawo zadbać o siebie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij