OLX rusza z 13. edycją akcji, w której cała Polska karmi psiaki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
OLX rusza z 13. edycją akcji, w której cała Polska karmi psiaki

7 grudnia wystartowała 13. edycja akcji „Nakarm Psa z OLX” – kampanii, w której użytkownicy serwisu korzystając ze swoich smartfonów wyklikują dla czworonogów tony darmowej karmy.

Tegoroczne wydanie akcji kieruje swoją pomoc do schronisk w Czartkach i Sandomierzu. W tym trudnym, zimowym okresie, niesiemy wsparcie schroniskom za pośrednictwem aplikacji na telefon lub mobilnej strony OLX. Udział w akcji jest dobrowolny i całkowicie bezpłatny. Aby zapewnić wsparcie zwierzętom wystarczy kliknąć w baner promujący inicjatywę, wybrać podopiecznego i nacisnąć „nakarm”. W ten sposób zapełniamy symboliczną kość wirtualną karmą - resztę robi za nas OLX. Jedna zapełniona kość to aż 20 kg prawdziwego, pełnowartościowego jedzenia dla zwierzaków. Karmić psiaki możemy do 16 grudnia. Następnie pracownicy OLX dostarczą do schronisk „wyklikaną” karmę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Poprzednie akcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Łącznie nakarmiliśmy 976 psów i 90 kotów z 29 schronisk w całej Polsce, co przekłada się na 27,5 tony przekazanej karmy. Jesteśmy pełni wiary, że dzięki naszym użytkownikom i tym razem zdołamy nakarmić wszystkie czworonogi – podsumowuje pomysłodawca i organizator „Nakarm Psa z OLX” Przemysław Klemczak.

Karmienie psiaków to bezpośrednio komunikowana w akcji forma pomocy jaką możemy zapewnić, aczkolwiek nie jedyna. Dzięki „Nakarm psa” OLX stara się uzmysławiać, że pomagać można również za sprawą adopcji czy wolontariatu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij