Wraz ze sztuką czynimy dobro – answear.com rusza z projektem #CatchTheCharity

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wraz ze sztuką czynimy dobro – answear.com rusza z projektem #CatchTheCharity

Sklep internetowy answear.com rusza z nową charytatywną akcją. W ramach #CatchTheCharity można zakupić designerskie produkty, z których całościowy dochód zostanie przekazany na dom dziecka.

Answear.com to nie tylko zakupy. Działalność sklepu sięga daleko poza branżę e-commerce, firma bowiem aktywnie włącza się w poszukiwanie i wspieranie nowych talentów, tworzy liczne projekty związane z modą, ale przede wszystkim – stara się pomagać. W tym roku akcja charytatywna ściśle łączy się ze sztuką. Trwający od marca międzynarodowy konkurs fotograficzny #Catch The Moment udowodnił, że piękno tkwi nawet w najprostszych przedmiotach. Idea konkursu była bardzo prosta – wystarczyło umieścić na swoim instagramowym profilu zdjęcia tego, co zachwyca i wzbudza emocje. Ponad 15 tysięcy fotografii wykonanych przez uczestników konkursu pokazało ich radość życia, ulotność chwil i celebrację nawet najzwyklejszych momentów. Organizowany w 7 krajach projekt spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem – prawdopodobnie był to największych konkurs fotograficzny w tym roku, dedykowany nie tylko profesjonalistom. Teraz projekt zyskuje nowy wymiar, a piękno ukryte w konkursowych pracach może posłużyć jeszcze ważniejszej sprawie. #Catch The Moment zmienia się w #Catch The Charity – akcję, której celem jest wsparcie wybranego domu dziecka.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Sztuka właśnie zaczyna iść ramię w ramię z pomocą charytatywną! Najlepsze zdjęcia konkursowe zostały wykorzystane przez artystki-graficzki związane z answear.com do stworzenia plakatów i puzzli, z których całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na dom dziecka.

– Pomoc domom dziecka wynika z wieloletniej tradycji pomocy takim ośrodkom, która została zapoczątkowana przez pracowników marki i przez nich samych z ogromnym sercem była prowadzona. W tym roku – jakże innym od poprzednich, chcemy zaprosić do tej akcji także naszych fanów i klientów. Przygotowane przez dwie artystki Maję Nowakowską i Magdalenę Bażelę, plakaty i puzzle są urealnieniem myśli, że każda chwila, nawet ta uwieczniona na fotografii, może stać się pretekstem do czegoś o wiele większego – mówi Joanna Kosman, marketing manager, Answear.com

Answear.com w tym roku pragnie zaprosić do akcji charytatywnej klientów i fanów marki, osoby wrażliwe na krzywdę innych i wszystkich tych, którzy pragną i lubią pomagać. Zainteresowani projektem swoją cegiełkę do poprawy losu najmłodszych mogą dołożyć nie tylko poprzez zakup produktów z limitowanej kolekcji. Każdy na stronie akcji catchthecharity.answear.com/ lub w dedykowanym poście na Instagramie może zgłosić dom dziecka, który jego zdaniem, potrzebuje wsparcia. Spośród nadesłanych propozycji marka wybierze placówkę, do której trafi kwota zebrana ze sprzedaży produktów. Projekt wspierają także ambasadorzy – znane polskie gwiazdy i influencerzy, którzy na swoich profilach społecznościowych zachęcają do przyłączenia się do akcji.

Plakaty i puzzle są dostępne na tej stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij