Szczepienie to nie tylko Twoja sprawa! – przekonuje Cezary Pazura w nowej rządowej kampanii

Szczepienie to nie tylko Twoja sprawa! – przekonuje Cezary Pazura w nowej rządowej kampanii

Kancelaria Premiera zaprezentowała właśnie nowy spot stworzony w ramach rządowej kampanii #SzczepimySię, w którym wystąpił Cezary Pazura. W filmie aktor przekonuje, że „szczepienie to nie tylko Twoja sprawa!”.

Rządowa kampania informacyjna pod hasłem #SzczepimySię ruszyła pod koniec 2020 roku. W jej ramach zaplanowano szereg działań informacyjnych oraz edukacyjnych, które mają na celu zachęcenie Polaków do skorzystania ze szczepionki na koronawirusa. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przykładem tego jest spot, który pojawił się 10 stycznia br. na kanale Kancelarii Premiera na YouTubie. Bohaterem filmu jest aktor Cezary Pazura, który przekonuje, że szczepienie to nie tylko nasza prywatna sprawa. „To sprawa życia i zdrowia innych” – mówi ambasador kampanii, jednocześnie zachęcają wszystkich do zaszczepiania się na koronawirusa. 

W ramach kampanii na ulicach miast całego kraju zawisły billboardy. Akcja #SzczepimySię obecna jest również w mediach społecznościowych, dołączyli do niej też polscy sportowcy.

PS

18 listopada 2020 roku rząd ruszył z nową kampanią informacyjną, która promuje zasadę DDMA+W. W jej ramach stworzono spoty zwracające uwagę na zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem – ich narratorką jest aktorka Małgorzata Kożuchowska.

PS2

PGE Polska Grupa Energetyczna zachęca do przestrzegania zaleceń sanitarnych Ministerstwa Zdrowia w związku z pandemią koronawirusa. W tym celu przygotowała projekt pn. „W życiu liczy się dystans”, który ma na celu promowanie odpowiedzialnych postaw społecznych i zachowywania dystansu społecznego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij