MullenLowe MediaHub z kolejnym innowacyjnym startupem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
MullenLowe MediaHub z kolejnym innowacyjnym startupem

carVertical, lider w obszarze raportu VIN w Polsce, powierzył MullenLowe MediaHub strategię digital oraz kompleksowe usługi mediowe. Klient został pozyskany dzięki rekomendacji środowiska startupowego.

carVertical to kolejny klient „nowej ekonomii” w portfolio MullenLowe MediaHub. Startup prowadzi ewidencję ponad 50 milionów pojazdów zgłoszonych jako uszkodzone w różnych krajach europejskich i Ameryce Północnej. Jest to pierwszy na świecie dostawca raportów z historii pojazdów, gdzie część danych pojazdów otrzymywana jest w czasie rzeczywistym. carVertical wykorzystuje technologię blockchain, dzięki której może przechowywać oraz przesyłać informację o transakcjach zawartych w Internecie, np. zdjęcia z różnych okresów eksploatacji samochodu oraz zapobiegać oszustwom poprzez rejestrowanie informacji z wielu baz danych.

carVertical powierzył MullenLowe MediaHub zadanie aktywacji użytkowników serwisu. Umowa została podpisana na rok z opcją przedłużenia i obejmuje pełne spektrum możliwości oferowanych przez dom mediowy MLMH. Start nowej kampanii carVertical planowany jest na przełomie stycznia i lutego 2021 roku.

Zespoł dedykowany do obsługi carVertical złożony jest z trzech kluczowych menedżerów MediaHub - Michała Strzałkowskiego, business development directora, Macieja Niepsuja, buying directora oraz Marka Racławskiego, head of TV department.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij