Alicja Wysocka Świtała dołącza do jury SABRE Awards 2021

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Alicja Wysocka Świtała dołącza do jury SABRE Awards 2021

Alicja Wysocka Świtała, partnerka zarządzająca agencji Clue PR, została jurorką SABRE Awards 2021 i będzie oceniać projekty z regionu EMEA.

Sabre Awards są największym międzynarodowym programem nagród PR, w ramach którego wyróżniane są wybitne osiągnięcia w budowaniu brandingu i reputacji w Ameryce Północnej, Łacińskiej, Europie, Azji Południowej i Afryce. Nagrody przyznawane są przez PRovoke Media, serwis premium dostarczający newsy i treści z obszaru PR, trendów i tematyki medialnej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Alicja Wysocka Świtała ma już doświadczenie jako wieloletnia jurorka Złotych Spinaczy i Stevie Awards, a kampanie prowadzone przez nią wielokrotnie zdobywały nagrody międzynarodowe – Magellan, Stevie, Excellence i Sabre. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w komunikacji korporacyjnej i produktowej, zasiada w Radzie ZFPR i prowadzi zajęcia w Collegium Civitas. Wraz z Karolem Świtałą, partnerem zarządzającym prowadzą agencję Clue PR, specjalizującą się w technologiach i e-commerce oraz pozostającą w czołówce najszybciej rosnących polskich agencji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij