Clear Channel Poland już od maja w łódzkiej Manufakturze

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Clear Channel Poland już od maja w łódzkiej Manufakturze

Clear Channel Poland rozszerza swoje portfolio premium o aglomerację łódzką. Już od maja w ofercie firmy pojawi się 12 ekranów reklamowych w Manufakturze.

Manufaktura to wizytówka Łodzi i nowe centrum miasta, w którym przestrzeń kultury i wyrafinowanej rozrywki znakomicie łączy się ze światem handlu i rekreacji. To zarówno atrakcja turystyczna dla przyjezdnych, miejsce spotkań dla łodzian, gratka dla smakoszy i wielbicieli znanych marek. Manufaktura jest znana nie tylko w Polsce, ale i za granicą, dzięki niezwykłej rewitalizacji zabytkowych obiektów pofabrycznych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Umowa Clear Channel Poland z właścicielem galerii, Union Investment, obejmuje 12 powierzchni reklamowych. Nowo oferowane nośniki, które będą dostępne już od maja, rozmieszczone są w głównych ciągach komunikacyjnych centrum. Pojawienie się w ofercie galerii premium Clear Channel aglomeracji łódzkiej to dowód, że firma konsekwentnie stawia za poszerzanie swojego zasięgu na rynku.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze portfolio powiększy się o nową aglomerację, szczególnie że mówimy tu o najbardziej rozpoznawalnym i prestiżowym punkcie w regionie, jakim jest Manufaktura. Łódź to nasza kolejna lokalizacja z galerią Premium, a zarazem duży krok w rozwoju oferowanych przez firmę digitali. Teraz możemy zagwarantować naszym klientom pełen zasięg ich kampanii, zapewniając im dotarcie do kupujących w 7 największych aglomeracjach Polski – podkreśla Michał Kaliński, dyrektor sprzedaży w Clear Channel Poland.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij