Wystartowały dwie nowe odsłony kampanii „Orange Zbliża"

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wystartowały dwie nowe odsłony kampanii „Orange Zbliża

W ramach formatu komunikacji „Orange Challenge” operator zaprasza do wzięcia udziału w nowych wyzwaniach, promujących nowoczesne smartfony w supercenach i modem Funbox 6.

W odsłonie kampanii dotyczącej oferty MV, promujemy supersmartfony w Orange, które klienci Planów Mobilnych mogą upolować w supercenach. W 30-sekundowym spocie TV, Orange rzuca wyzwanie bohaterom, którzy udowadniają, że dzięki nowoczesnym smartfonom z oferty Orange każdy może dzielić się ze światem swoim hobby i inspirować innych. Bohaterami spotu są znani z social mediów członkowie Ekipy Orange - Ula i Michał.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– W odsłonie kampanii promującej modem Funbox 6 w ofercie Orange Love, bohaterowie znani z Ekipy Orange proponują podpięcie po Wi-Fi wszystkich sprzętów na literę L. Okazuje się, że z Orange to możliwe - dzięki modemowi Funbox 6 z ultraszybkim Wi-Fi do 1 Gb/s można podłączyć nie tylko laptopy, ale także inne urządzenia – powiedziała Małgorzata Bęczkowska, account director Leo Burnett Warszawa.

Na potrzeby kampanii agencja stworzyła dwa spoty – 30-sekundowy i 15-sekundowy. W tym drugim przypadku w reklamie pojawia się także oferta smartfona Samsung Galaxy S20 FE 5G z Wi-Fi 6 dostępnego w supercenie z pakietem Orange Love Extra. Kreacje telewizyjne będą emitowane w kanałach należących do stacji TVN i Polsat.

Za realizację kampanii odpowiadają Leo Burnett, studio filmowe M5, studio produkcyjne Orka oraz Lunapark. Spoty wyreżyserował Marcin Filipek. Podczas tej współpracy powstały trzy spoty – dwa promujące ofertę mobilną i jeden, ze skrótem, modem Funbox 6.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij