Psiaki Bezdomniaki ponownie szują domów na pudełkach pizzy

Psiaki Bezdomniaki ponownie szują domów na pudełkach pizzy

Z okazji tegorocznego dnia pizzy, który wypada dzisiaj, organizacja Bieg na sześć łap ponownie postanowiła poszukać nowych domów dla psiaków bezdomniaków na... opakowaniach pizzy.

Dzisiaj wypada międzynarodowy dzień pizzy. Święto to postanowiła w nietypowy sposób wykorzystać organizacja Bieg na sześć łap.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach akcji na opakowaniach pizz jednej z olsztyńskich restauracji pojawiło się zdjęcie psiaka szukającego nowego domu. Oprócz fotografii, na pudełku znalazł się również krótki opis czworonoga, jego wiek, waga, a także inne istotne dla potencjalnych nowych właścicieli informację.

W ubiegłym roku organizacja zorganizowała podobną akcję, która zakończyła się sukcesem – jeden z psiaków bezdomniaków szczęśliwie znalazł nowy dom. 

zdjęcie główne: facebook.com/biegnaszesclap

PS

Mimo rosnącej świadomości społecznej, w schroniskach wciąż przybywa bezdomnych zwierząt. Aby zwrócić uwagę na los porzuconych czworonogów Fundacja Azylu pod Psim Aniołem oraz Browar NOOK umieścili psy poszukujące domów na butelkach piwa.

PS2

We wrześniu 2019 roku krakowska klubokawiarnia Forum Przestrzenie ruszyła z niezwykłą akcją, której celem było zachęcenie społeczeństwa do adopcji psów – na etykietach polskiej lemoniady pojawiły się wizerunki bezdomnych czworonogów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij