Nowe specjalistki na pokładzie – 7R wzmacnia działy rozwoju i najmu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowe specjalistki na pokładzie – 7R wzmacnia działy rozwoju i najmu

Branża magazynowa w 2020 roku była najszybciej rozwijającym się segmentem nieruchomości komercyjnych. Aby sprostać wyzwaniom rynku i oczekiwaniom klientów, departamenty rozwoju i najmu powierzchni w 7R pozyskują nowe talenty. Do zespołu dołączyły Kamila Pruk jako development director, Magdalena Kostjan w roli leasing director oraz Danuta Dzierżak na stanowisku leasing manager. Będą koncentrować swoje działania odpowiednio w Polsce centralnej, zachodniej i północnej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kamila Pruk posiada ponad trzynastoletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Przez ostatnich dziewięć lat związana była z Prologis, gdzie na stanowisku capital deployment&leasing senior managera zajmowała się portfelem prawie 500 000 mkw. powierzchni magazynowej i produkcyjnej w regionie warszawskim, centralnej części kraju, a także Gdańska. Odpowiadała za relacje biznesowe i negocjowała transakcje dotyczące projektów BTS i umów najmu w ramach zarządzanego partfela. Od stycznia tego roku objęła w 7R rolę Development Director dla Warszawy i Polski Centralnej. Kamila przejęła obowiązki z zakresu kontaktów z inwestorami, prowadzenia projektów deweloperskich, zarządzania nimi oraz współpracy z działem najmu.

Do departamentu najmu powierzchni w 7R dołączają dwie doświadczone specjalistki. Magdalena Kostjan przez ponad siedem ostatnich lat pracowała dla Prologis, gdzie zajmowała stanowisko senior manager i była odpowiedzialna za obszar Capital Deployment & Leasing. Zarządzała portfelem prawie 600 000 mkw. powierzchni magazynowej i produkcyjnej na terenie Wrocławia. Budowała także nowe relacje biznesowe oraz negocjowała transakcje dotyczące projektów BTS i umów najmu. W 7R od stycznia 2021 r. jako leasing director odpowiada za rozwój biznesu dewelopera na zachodzie kraju od autostrady A2, przez Poznań, okolice Bolesławca, Legnicy i Wrocławia.

Z kolei Danuta Dzierżak ma ponad 12 lat doświadczenia w sektorze nieruchomości przemysłowych. Przez osiem ostatnich lat pracowała dla AXI IMMO, gdzie odpowiadała za doradztwo w zakresie wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych dla kluczowych klientów firmy. W 7R, od grudnia 2020 r., jest zatrudniona w roli Leasing Managera i zajmuje się komercjalizacją powierzchni parków logistycznych oraz magazynów miejskich 7R City Flex na Pomorzu i w Kujawsko-Pomorskiem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij