Rekord akcji „Architekci grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rekord akcji „Architekci grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”

Już w najbliższą niedzielę zakończą się wszystkie licytacje w ramach akcji „Architekci grają dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”. Już teraz architekci i projektanci zebrali ponad 110 tyś. zł., a ostateczna kwota może jeszcze wzrosnąć.

Hasłem przewodnim tegorocznej zbiórki jest „Finał z głową”. Tym razem fundacja Jurka Owsiaka będzie skupiać się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Architecture Snob po raz trzeci zrzesza polskich architektów, którzy zechcieli włączyć się w akcję. A jako, że „z głową” należy również podchodzić do kwestii eksploatacji naszej planety, tym razem na aukcjach znajdziecie usługi związane z ekologicznymi, zrównoważonymi i zielonymi rozwiązaniami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Niezmiernie cieszy mnie odzew środowiska architektonicznego na apel WOŚP i Architecture Snob. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami potrzebnym sprzętem uda nam się wesprzeć placówki medyczne w całym kraju, a proekologicznym przekazem zwrócić uwagę na problem degradacji naszej planety i pokazać, że każde działanie w tej kwestii ma znaczenie – mówi Jurek Owsiak.

Gratką tegorocznej edycji „Architekci grają dla WOŚP” będzie bez wątpienia koncepcja przebudowy domu w duchu zero waste o maksymalnej powierzchni użytkowej do 200 m2 od Maćków Pracownia Projektowa. Po raz drugi gra z nami pracownia Karpiel Steindel Architektura, przekazując na licytację projekt domu jednorodzinnego bez limitu powierzchni. Wśród oferowanych usług znalazły się również koncepcja ekologicznej zmiany elewacji lub termomodernizacji domu mech.build, projekt ekologicznej elewacji od Molecule Architecture oraz rearanżacja mieszkania z wykorzystaniem już zastanych elementów w wykonaniu Miłych Młodych Ludzi lub we.make. Wylicytować można projekt wymiany starego kominka/kopciucha od Bizmet, aranżację łazienki od Less More Studio Projektu oraz projekt dowolnego pomieszczenia od inDe projekt i Pracowni Babie Lato. Na aukcjach znajdują się także projekty domów od Kluj Architekci i MS86A Maciej Sokolnicki Architekt. Konsultacje projektowe oferują Małeccy Biuro Projektowe, OVO Grąbczewscy Architekci, Architect Support, Aleksandra Czubaszek – Siłuch i Sonia Kwiatkowska oraz DEMIURG. Z myślą o architektach, którzy chcieliby włączyć się w akcję z drugiej strony, PLN Design Group zaproponował indywidualne szkolenie z budowania marki i nawiązywania relacji z mediami. Karty do gry od S.LAB Architektura, plakaty od arch.it czy kalkulator kosztów dla projektantów – simplifee.pl, to propozycje, które znajdziecie na naszych licytacjach. Już trzeci rok z rzędu gra z nami Robert Konieczny, tym razem przekazując na licytację autorski szkic własnego domu. A może kurs wiedzy o architekturze lub warsztaty inspirowane metoda Marie Kondo od Briks Architekci?

Wszystkie aukcje toczą się do 14 lutego na platformie Allegro. 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij