RTV EURO AGD partnerem transmisji z Intel Extreme Masters

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
RTV EURO AGD partnerem transmisji z Intel Extreme Masters

Intel Extreme Masters co roku gromadził w Katowicach dziesiątki tysięcy wielbicieli e-sportu, a dodatkowo miliony śledziły rozgrywki gamingowe w telewizji i online. Tegoroczne wydarzenie w całości zostanie przeniesione do świata wirtualnego, a partnerem transmisji zostało RTV EURO AGD.

Fani e-sportu co roku niecierpliwie czekają na Intel Extreme Masters, który od 2013 r. odbywał się w katowickim Spodku. Ze względu na obecną sytuację, organizatorzy zdecydowali, że IEM Katowice 2021 będzie miał wyłącznie formułę online.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Intel Extreme Masters to święto e-sportu, na którym pojawiamy się cyklicznie. W 2019 r. na miejscu w Spodku uruchomiliśmy sklep ze specjalną ofertą dla gamerów. Tegoroczne wydarzenie będzie w całości wirtualne, więc jesteśmy partnerem transmisji z rozgrywek. A dodatkowo na czas trwania turnieju przygotowaliśmy promocje dla graczy, dostępne w naszym sklepie internetowym i w placówkach stacjonarnych. W atrakcyjnych cenach będziemy oferować akcesoria, także z limitowanych edycji, oraz komputery gamingowe – powiedział Kamil Szczęsny, kierownik Działu Handlowego, RTV EURO AGD.

RTV EURO AGD od wielu lat rozwija szerokie i różnorodne portfolio produktów dla graczy. Dotyczy to nie tylko sprzętu elektronicznego, w tym m.in. laptopów i komputerów stacjonarnych, dedykowanych urządzeń peryferyjnych (np. myszek, klawiatur, słuchawek), ale również foteli czy biurek gamingowych.

– Gaming staje się coraz popularniejszy w naszym kraju. Według przeprowadzonego przez nas badania, blisko 60% osób deklaruje, że gra regularnie lub okazjonalnie. A jedynie 14% respondentów nie ma żadnego kontaktu z gamingiem. W ostatnim roku cyfrowa rozrywka była jedną z nielicznych dostępnych bez ograniczeń, więc zainteresowanie nią jeszcze wzrosło. Śledzimy na bieżąco nowości produktowe pojawiające się na tym rynku, rozwijamy dostępną u nas ofertę, także o ekskluzywne, limitowane serie, aby gracze mogli w naszym sklepie znaleźć najciekawsze rozwiązania, które pozwolą im na rozwijanie swojej pasji – dodaje Kamil Szczęsny.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij