OPPO i 24/7Communication poszerzają zespoły projektowe – dołączają Robert Sierpiński i Damian Grabiński

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
OPPO i 24/7Communication poszerzają zespoły projektowe – dołączają Robert Sierpiński i Damian Grabiński

OPPO i firma 24/7Communication obsługująca tego globalnego producenta inteligentnych urządzeń, poszerzają swoje zespoły. Do działu PR OPPO dołącza Robert Sierpiński, natomiast szeregi teamu technologicznego agencji zasili Damian Grabiński.

Robert Sierpiński dołącza do OPPO na stanowisko specjalisty ds. PR. Pod okiem Piotra Żaczko – PR Managera OPPO, będzie pomagał w budowaniu strategii komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej i jej późniejszej realizacji, media i influencer relations oraz w koordynacji pracy z agencją 24/7Communication.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Robert Sierpiński związany jest z branżą PR od ponad 8 lat. Pracował w agencjach Hill+Knowlton i Havas PR, gdzie realizował projekty m.in. dla: Samsunga, Microsoftu, Nokii, Spotify i Orange Polska. Jako koordynator ds. PR był współodpowiedzialny za komunikację w HBO Polska. Przez ponad dwa lata, pracował w RTB House, polskim startupie specjalizującym się w reklamie online. Ostatni rok był związany ze studiem komunikacji Hear You.

Swój zespół wzmacnia też agencja public relations 24/7Communication. Damian Grabiński objął stanowisko account managera i został liderem zespołu OPPO. Będzie odpowiedzialny za ścisłą współpracę z klientem, prowadzenie biura prasowego marki oraz za kreację i koordynację strategii PR i wsparcie projektów marketingowych. Dodatkowo będzie konsultować inne projekty z działu technologicznego agencji.

Damian Grabiński ma ponad 14 lat doświadczenia w branży Public Relations. Przed 24/7Communication swoje doświadczenie zdobywał w agencji First Public Relations, gdzie pracował m.in. dla klientów z branży technologicznej, transportowej i energetycznej. Specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, produktowej oraz zarządzaniu kryzysowym.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij