adidas Superlative Cup – pierwszy taki turniej w FIFA 21

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
adidas Superlative Cup – pierwszy taki turniej w FIFA 21

PLKD i Junajted, czołowi polscy youtuberzy FIFA 21, rekrutują swoich fanów do drużyn, które zmierzą się ze sobą na wirtualnej arenie. Turniej wystartował fazą treningową, podczas której kapitanowie zachęcają graczy do przyłączenia się do drużyny Freak bądź Sense.

Drużyna Freak jest inspirowana nowymi butami piłkarskimi adidas: Predator Freak, czyli kolejną odsłoną legendarnego modelu. Kapitanem tej drużyny jest PLKD – pełen pasji, dynamiczny, najbardziej rozpoznawalny polski youtuber FIFA. Jako wielki pasjonat piłki nożnej komentuje wydarzenia e-sportowe, a także sam bierze w nich udział jako gracz. Fanom, którzy dołączą do jego zespołu, będzie starał się zaszczepić odważną taktykę z nutką szaleństwa, z której znany jest choćby Paul Pogba, na co dzień grający w butach Predator Freak.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Team Sense natomiast nawiązuje do butów adidas Copa Sense, które swoją premierę miały 16 lutego. Zawodnicy staną do rywalizacji pod przywództwem Junajteda, trzykrotnego mistrza Polski, który uczestniczył w wielu turniejach w Polsce i na całym świecie. Stawiając na skupienie i koncentrację, będzie starał się rozpracować taktycznie każdego rywala i znaleźć słaby punkt w jego formacji, tak jak Paulo Dybala, ambasador modelu Copa Sense.

Kapitanowie obu drużyn są ponadto wspierani przez znanych e-sportowców. Do drużyny Freak dołączy Riptorek – zawodowy gracz FIFA. Natomiast Team Sense będzie wspierany przez wielokrotnego mistrza Polski w FIFA oraz zawodnika Legii Warszawa – milosz93.

Uczestnicy będą mogli dołączyć do wybranej drużyny poprzez dedykowany kanał w serwisie Discord. Tam zawodnicy pod okiem kapitanów będą wymieniać się poradami i taktykami dotyczącymi gry, a także rozgrywać sparingi przygotowujące do decydującej fazy turnieju. Jako że każdy zawodnik reprezentuje swój zespół, liczy się przede wszystkim zdobycie jak największej liczby zwycięstw dla swojej drużyny.

28 lutego odbędzie się turniej finałowy, który będzie kulminacją całych rozgrywek. To wtedy będziemy świadkami decydujących meczów pomiędzy drużynami, a także gali finałowej, w trakcie której odbędzie się mecz pomiędzy kapitanami zespołów i zawodnikami profesjonalnymi z obu drużyn. Dodatkiem specjalnym gali finałowej będzie mecz pomiędzy ekipą Volta Squad, czyli ambasadorami producenta gry EA Polska, Dawidem Kwiatkowskim oraz Maciejem Musiałem. Całość będzie transmitowana na Facebooku R-GOL.com, partnera turnieju.

Na najlepszych zawodników czekać będą wyjątkowe nagrody, takie jak buty piłkarskie adidas Predator Freak i Copa Sense, unikalne pady do konsoli PlayStation, FIFA Points oraz sprzęt sportowy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij