Pilsweizer uruchamia drugi sklep patronacki w Tarnowie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pilsweizer uruchamia drugi sklep patronacki w Tarnowie

Browar Pilsweizer uruchamia drugi już sklep patronacki w Tarnowie. W sumie jest to piąty tego typu sklep uruchomiony przez browar, pozostałe działają w Gorlicach, Nowym Sączu i Starym Sączu.

Nowy sklep patronacki Browaru Pilsweizer, już drugi w Tarnowie, powstał przy ulicy Urszulańskiej (CH Oskar); pierwszy działa przy ul. Odległej 5A. Pozostałe sklepy patronackie Pilsweizera działają w Nowym Sączu, Starym Sączu i Gorlicach. Browar planuje jednak w najbliższym czasie uruchamianie kolejnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Pandemia nieco spowolniła nasze plany w tym obszarze, jednak strategicznie i długofalowo na pewno chcemy mocno rozbudowywać sieć sklepów franczyzowych. Działające już kilka lat sklepy w Gorlicach, Starym Sączu, Nowym Sączu i Tarnowie przekonują nas, że ten projekt ma sens i biznesową przyszłość – komentuje Andrej Chovanec, dyrektor marketingu i członek zarządu Browaru Pilsweizer SA.

Koncepcja sklepów patronackich zakłada, że ok. 90 proc. ich sprzedaży stanowi sprzedaż piw browaru Pilsweizer, a pozostałe 10 proc. sprzedaży inne piwa - zarówno te pochodzące z innych browarów w Polsce, jak i piwa zagraniczne.

W sklepach, poza piwem butelkowanym, oferowane jest również piwo z tanków leżakowych, lane, niepasteryzowane i niefiltrowane.

– Koncentrujemy się na razie na naszym regionie, czyli Małopolsce i Podkarpaciu, lecz docelowo chcielibyśmy stworzyć sieć sklepów franczyzowych na terenie całego kraju – zapowiada Andrej Chovanec.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij