Jakość usług świadczonych przez markę Maczfit ponownie doceniona

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jakość usług świadczonych przez markę Maczfit ponownie doceniona

Marka Maczfit ponownie doceniona za jakość świadczonych usług. Kolejny rok z rzędu firma pochwalić się może tytułem Kobiecej Marki Roku, Zdrowej Marki Roku, a także Laurem Konsumenta.

Catering dietetyczny Maczfit po raz kolejny zdobywa certyfikaty potwierdzające sukcesy marki. Firma nieustannie dąży do poprawy jakości świadczonych usług i regularnie staje naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadzając kolejne, innowacyjne udogodnienia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Maczfit oferuje aż 12 programów dietetycznych oraz Wybór Menu niedawno rozszerzony o opcję Box2Box, która umożliwia zamawianie dowolnej liczby i rodzaju produktów dla bliskich. W ubiegłym roku w odpowiedzi na potrzeby użytkowników marka uruchomiła nowatorską aplikację, która przypomina o konieczności spożycia kolejnego posiłku. Śledzi też postępy w odchudzaniu, a za pomocą kilku kliknięć użytkownicy mogą zmienić kaloryczność diety, harmonogram czy adres dostawy, a także wybierać posiłki, oceniać dania, polecać Maczfit znajomym i korzystać z programu lojalnościowego. Funkcjonalność Moje Postępy pomaga z kolei śledzić wagę, kontrolować liczbę zjedzonych posiłków i ilość spożywanych napojów.

Maczfit jako jedyny catering w Polsce posiada w swojej kolekcji uznany certyfikat V-Label, czyli rozpoznawany na całym świecie symbol certyfikujący produkty i usługi przeznaczone dla wegetarian i wegan. Znak V-Label umieszczony na etykiecie stanowi gwarancję, że dany produkt został sprawdzony pod kątem obecności substancji pochodzenia zwierzęcego nie tylko w składzie produktu, lecz także w zastosowanych substancjach pomocniczych i składnikach wykorzystywanych na wszystkich etapach produkcji. Ponadto zakład produkcyjny firmy jest także certyfikowany przez prestiżową, niemiecką agencję TUV, spełniając tym samym restrykcyjne normy HACCP w dziedzinie wytwarzania oraz przetwórstwa żywności. W tym roku marka ponownie powiększyła grono licznych certyfikatów, które udało jej się uzyskać. Maczfit już kolejny raz pochwalić się może tytułem Kobiecej Marki Roku, Zdrowej Marki Roku, a także Laurem Konsumenta, czyli wyróżnieniami w projektach, w których klienci typują najlepsze produkty, marki i usługi w różnych kategoriach. Certyfikaty stanowią dla polskich firm cenny wyróżnik, świadczący o wysokiej jakości obsługi i oferowanych produktów. Maczfit jest ze swoją ofertą w całej Polsce – dowozi posiłki do blisko 1500 miejscowości, będąc tym samym największą restauracją w kraju.

zdjęcie: Marta Wojtal

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij