IKEA z nietypową akcją w Izraelu – sieć szczepiła swoich klientów

IKEA z nietypową akcją w Izraelu – sieć szczepiła swoich klientów

IKEA zainicjowała nietypową akcję w swoich wybranych izraelskich sklepach – przed zakupami klienci otrzymywali szczepionkę przeciwko COVID-19.

Podczas gdy w Polsce terminy szczepień przeciwko COVID-19 sięgają nawet kilka lat do przodu, okazuje się, że w Izraelu zaszczepić może się każdy, kto zapragnie zrobić zakupy w marketach sieci IKEA.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Szwedzka marka zainicjowała bowiem nową akcję, w ramach której szczepiła swoich klientów. Jedynie bowiem pod tym warunkiem można było dokonywać zakupów w sklepach sieci.

Akcja IKEA trwała zaledwie kilka dni – zakończyła się 23 lutego br. – a do szczepień zachęcał sam premier Izraela, Benjamin Netanjahu. 

Co ciekawe, szczepienia odbywały się nie tylko w marketach marki, ale również w niektórych centrach handlowych oraz barach i kawiarniach w Izraelu. 

PS

W ubiegłym tygodniu w Senacie odbyła się premiera spotu, zachęcającego do szczepień przeciwko COVID-19. W animowanym filmie z udziałem członków Komisji Zdrowia oraz ekspertów komisji, opartym na motywach wiersza Jana Brzechwy „Żuk”, senatorowie przekonują, dlaczego warto przyjąć szczepionkę.

PS2

Free Now wprowadziło nową usługę – firma zwróci koszty przejazdu do punktów, w których odbywają się szczepienia przeciwko Covid-19. Oferta dostępna jest w obrębie 7 polskich miast: Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Poznania, Wrocławia, Łodzi i Katowic.

PS3

Elton John i Michael Caine wystąpili w najnowszej kampanii zrealizowanej na rzecz brytyjskiej służby zdrowia. Słynny wokalista oraz laureat Oscara w humorystyczny sposób zachęcają do przyjmowania szczepionki przeciwko koronawirusowi.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij