Wystartowała nowa kampania UNIQA i AXA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wystartowała nowa kampania UNIQA i AXA

Dwie wielkie firmy ubezpieczeniowe w Polsce, UNIQA i AXA, łączą się teraz pod nazwą UNIQA. 22 lutego startuje wizerunkowa kampania marki UNIQA, której podstawowym celem jest przedstawienie efektów wielomiesięcznego procesu połączenia dwóch firm ubezpieczeniowych, AXA i UNIQA.

– Bardzo się cieszymy, że po kilkuetapowym przetargu, wielu godzinach rozmów na temat strategii i kreacji udało się nam razem z klientem przygotować tę kampanię. Jej idea oparta jest na symetrycznym przedstawieniu dwóch łączących się „światów”. Dwóch firm, których kompetencje wzajemnie się przenikają i uzupełniają po to, aby na końcu dać swoim Klientom możliwie najlepsze i unikatowe rozwiązania w świecie ubezpieczeń. W kreacji kampanii wykorzystujemy koncept split-screen, aby jak najlepiej przedstawić wszystkie istotne cechy każdej z łączących się firm – mówi Michał Nadgrodkiewicz, dyrektor zarządzający PZL.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Działania rozpocznie 30-sekundowy spot wizerunkowy, w którym wykorzystany został utwór muzyczny „Happy Together” zespołu The Turtles. Kampania będzie obejmować również dodatkowe spoty 10-sekundowe, outdoor, prasę, radio oraz VOD, a także szerokozasięgowe działania digital – zarówno display, jak i w mediach społecznościowych.

– To wyjątkowa kampania, również dlatego, że została przygotowana wspólnie przez oba zespoły, UNIQA i AXA, które od kilku miesięcy, ramię w ramię razem z agencją, pracowały nad jej ostatecznym kształtem. Była też kręcona w wyjątkowych czasach, w których bliskość i wzajemna pomoc nabrały szczególnego znaczenia. Dlatego w najnowszym spocie wizerunkowym pokazujemy połączenie firm przez pryzmat ludzi pracujących w obu organizacjach. Mówimy o sumie energii pracowników, ich zaangażowaniu i chęci współpracy. Udowadniamy, że zarówno w życiu, jak i w biznesie można osiągać coraz więcej, czerpiąc z tego radość i satysfakcję – dodaje Agnieszka Durst-Wilczyńska, dyrektor Departamentu Zarządzania Marką po połączeniu UNIQA i AXA, która stoi za ostatnimi sukcesami wizerunku AXA.

Kampania powstała we współpracy z domem produkcyjnym Papaya Films. Spot, który wyreżyserował Antoni Nykowski, został nakręcony w Warszawie. Postprodukcją zajęło się Rio de Post. Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialne są domy mediowe Arena (Havas Media) oraz Value Media.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij