„Vogue Polska Beauty Awards” – polska edycja nagród dla segmentu beauty

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Vogue Polska Beauty Awards” – polska edycja nagród dla segmentu beauty

„Vogue Polska” startuje z pierwszą edycją plebiscytu „Vogue Beauty Awards”. Zwycięzców w 35 urodowych kategoriach wyłoni grono jurorów.

„Vogue Polska” rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń do pierwszej edycji plebiscytu poświęconego najlepszym produktom i usługom związanym z pielęgnacją i makijażem. Spośród nadesłanych zgłoszeń redakcja magazynu wskaże nominacje w 35 urodowych kategoriach. Zostaną one zaprezentowane w specjalnym wydaniu „Vogue Uroda” (na rynku 10.06.2021). Zwycięzców, których wyłoni grono zaproszonych do jury ekspertów, poznamy już w sierpniu. Konkurs ma charakter otwarty, a zgłoszenia dla firm są bezpłatne.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Plebiscyt „Vogue Polska Beauty Awards” łączy się zarówno z wydaniem specjalnym „Vogue Uroda”, w którym ogłoszone zostaną nominacje, jak i z serwisem Vogue.pl, za pośrednictwem którego przyjmowane są zgłoszenia oraz gdzie na bieżąco komunikowane będą wszystkie etapy konkursu i relacje z wydarzeń towarzyszących.

– Tematy dotyczące pielęgnacji twarzy i ciała, trendów w makijażu, innowacyjnych zabiegów kosmetycznych, produktów do włosów czy oryginalnych zapachów cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych czytelniczek i czytelników – zarówno w wydaniu online’owym, jak i tradycyjnym. Wiemy, że rekomendacje naszych redaktorów oraz współpracujących z redakcją ekspertów mają dla odbiorców naszego magazynu niebagatelną wartość. Stąd decyzja, żeby stworzyć autorską, rodzimą wersję plebiscytu o światowej renomie i podsumować najciekawsze premiery oraz wydarzenia w branży – mówi Hanna Rydlewska, dyrektorka wydawnicza „Vogue Polska”.

Polska edycja międzynarodowych nagród „Vogue Beauty Awards” to nowy produkt w portfolio Visterii, która od 3 lat wydaje magazyn „Vogue Polska”.

Więcej szczegółów na www.vogue.pl/a/vba2021

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij