Monika Thorne została nową dyrektor marketingu Torf Corporation, właściciela marki tołpa

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Monika Thorne została nową dyrektor marketingu Torf Corporation, właściciela marki tołpa

W lutym br. Monika Thorne objęła stanowisko dyrektor marketingu w Torf Corporation. Będzie odpowiadać za rozwój marki tołpa oraz strategię ekspansji rynkowej.

Monika Thorne jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, University of St. Gallen (Szwajcaria) oraz prestiżowej The Wharton School (US). Posiada wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej. Zawodowo związana była z firmą Procter & Gamble, gdzie zarządzała portfolio produktów do pielęgnacji włosów w Wielkiej Brytanii, współtworzyła Dział Kosmetyków Aptecznych w strukturach globalnych P&G oraz zarządzała nowymi wdrożeniami marki Olay w Europie. Jako dyrektor marketingu największego retailera apteczno-drogeryjnego w Szwajcarii, firmy Galenica, odpowiedzialna była za stworzenie nowego działu marek własnych. Przez ostatnie 1.5 roku jako globalny dyrektor marketingu pracowała dla marki Dictador – rumu z sektora ultra-premium.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wzmocnienie Zarządu Spółki menedżerką z wieloletnim i międzynarodowym doświadczeniem w sektorze dóbr konsumpcyjnych oraz retailu to efekt przyjętego przez spółkę planu ekspansji rynkowej. Zmiany związane są z dynamicznym rozwojem i dalszymi planami budowania wartości spółki.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij