Jakub Hajduk dołącza bluebird artists

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jakub Hajduk dołącza bluebird artists

W impresariacie bluebird artists pojawia się kolejny twórca. Jest nim Jakub Hajduk – reżyser i operator specjalizujący się w produkcjach typu tabletop oraz filmach foodowych, który zrealizował już kilkadziesiąt projektów zarówno dla polskich jak i zagranicznych klientów.

Jakub zaczął pracę w reklamie ponad 10 lat temu od fotografii, natomiast od 6 lat zajmuje się również filmem. Z początku pracował jako operator, lecz wrodzona ciekawość i ciągła chęć rozwoju popchnęła go w stronę reżyserii.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Oprócz tematyki foodowej, czuje się swobodnie także w reklamach kosmetyków i filmach beauty. Jego umiejętności sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebne są zaawansowane rozwiązania techniczne oraz dbałość o każdy detal. Aby podkreślić atrakcyjność swoich filmów, często wykorzystuje motion control oraz kamery high speed. Ktoś mógłby powiedzieć, że osiągnął w tym już mistrzostwo. W robieniu filmów, najwięcej satysfakcji sprawia mu opowiadanie historii w sposób niecodzienny i zaskakujący. Niemniej ważne, jest także odnajdywanie piękna w czymś tak pozornie prozaicznym jak jedzenie. Czeka ono, ukryte w jego fakturach, kształtach oraz kolorach.

Dotychczas pracował dla takich klientów jak: Biedronka, Orlen, E.Wedel, Tarczyński, Ludwig Schokolade, D’Alchemy, AVON, DOVE.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij