Twitter chce wprowadzić możliwość cofania opublikowanych wpisów

Twitter chce wprowadzić możliwość cofania opublikowanych wpisów

Twitter testuje nową funkcję – prawdopodobnie już wkrótce użytkownicy będą mieli możliwość cofnięcia opublikowanych przez siebie wpisów.

Informacje na temat wprowadzenia edycji opublikowanych już tweetów pojawią się co jakiś czas w internecie. I choć dyrektor zarządzający Twittera – Jack Dorsey – wielokrotnie podkreślał, że firma nie ma w planach dodania takiej funkcji, to użytkownicy mimo wszystko liczą na to, że kiedyś zostanie ona wprowadzona do platformy. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak się okazuje, już wkrótce użytkownicy serwisu będą mogli nie tyle edytować swoje wpisy, co je cofnąć. O tym poinformowała Jane Manchun Wong, programistka, która wielokrotnie jako jedna z pierwszych osób doszukiwała się w kodach popularnych aplikacji nowych, nieoficjalnych udogodnień. Jak dowód opublikowała na swoim twitterowym profilu animację, na której widać możliwość tymczasowego cofnięcia zamieszczonego wpisu.

To jednak nie wszystko – rzeczniczka prasowa Twittera potwierdziła w rozmowie z agencją AFP, że tzw. przycisk „undo” jest aktualnie w fazie testowej. Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle nowa funkcja zostanie udostępniona użytkownikom platformy. 

PS

Wygląda na to, że Twitter ma w planach wprowadzenie płatnych subskrypcji za korzystanie z serwisu społecznościowego – firma wysyła do wybranych użytkowników ankiety, w których pyta czy byliby zainteresowani płatnym dostępem do dodatkowych funkcji portalu.

PS2

Na początku lutego br. przedstawiciele Twittera ogłosili, że nałożony na twitterowe konto Donalda Trumpa zakaz zostanie przedłużony – były prezydent Stanów Zjednoczonych już na zawsze stracił prawo do posiadania profilu w serwisie i publikowania w nim treści.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij