Drunk Elephant w Polsce. Premiera marki beauty wreszcie na naszym rynku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Drunk Elephant w Polsce. Premiera marki beauty wreszcie na naszym rynku

Marka Drunk Elephant z przyjemnością informuje, że jej biokompatybilne kosmetyki do pielęgnacji skóry są już dostępne w Polsce od marca 2021 roku, wyłącznie w sieci Sephora.

Założycielka marki – Tiffany Masterson – jest zachwycona, że będzie mogła dzielić się swoją filozofią eliminowania składników z fanami marki, którzy zakochali się w jej produktach za pośrednictwem mediów społecznościowych i podczas podróży do Stanów Zjednoczonych. Wejście marki na rynek polski jest wyczekiwanym ruchem, który pozwoli klientom w kraju z łatwością nabyć kosmetyki tej ulubionej marki osób pasjonujących się pielęgnacją skóry.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

U podstaw filozofii Drunk Elephant leży przekonanie, że to, czego nie dodajemy do naszych receptur, jest równie ważne jak to, co w nich stosujemy. Dlatego w żadnym produkcie Drunk Elephant nie znajdziesz nigdy niczego, co nazywamy Suspicious 6 (olejków eterycznych, wysuszających alkoholi, silikonów, chemicznych filtrów słonecznych, substancji zapachowych / barwników, SLS). Zrezygnowanie ze stosowania tych sześciu wszechobecnych składników pozwala skórze powrócić do swojej najzdrowszej, najbardziej harmonijnej postaci. Formuły wszystkich kosmetyków Drunk Elephant mają optymalne pH, pozwalają na łatwe mieszanie różnych produktów i łatwo się wchłaniają, co pozwala na tworzenie spersonalizowanych koktajli pielęgnacyjnych.

Marka Drunk Elephant weszła na rynek amerykański w 2013 roku z sześcioma produktami. Dziś linia osiągnęła status kultowy, a fani mogą cieszyć się z pełnej gamy produktów do twarzy, włosów i ciała.

– Niezmiernie się cieszę z wejścia na polski rynek we współpracy z naszym niesamowitym partnerem handlowym – siecią Sephora. Nie mogę się doczekać możliwości podzielenia się naszą filozofią z naszymi klientami w Polsce i mam nadzieję, że pozwoli im ona odczuć, jak ich skóra ulega przemianie! – powiedziała Tiffany Masterson.

Kolekcja będzie dostępna online na stronie Sephora od 9 marca, a od 22 marca również w 83 stacjonarnych sklepach sieci Sephora w całym kraju. Klienci mogą również odwiedzić profil @drunkelephant na Instagramie, aby dowiedzieć się więcej i podzielić swoim doświadczeniem w zakresie pielęgnacji skóry z entuzjastyczną społecznością fanów marki.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij