Piña Colada – egzotyczny smak nowości od Somersby

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Piña Colada – egzotyczny smak nowości od Somersby

Na tegoroczny sezon marka Somersby proponuje nowy alkoholowy wariant o egzotyczny smaku – Somersby Piña Colada.

W pierwszej połowie marca na półki sklepowe trafi Somersby Piña Colada z 4,5-proc. zawartością alkoholu. Ten wariant to niespotykane na rynku piwa połączenie orzeźwiającego, soczystego ananasa z delikatną nutą kokosa. Dla wydobycia pełni smaku należy podawać schłodzony i z kostkami lodu. Szata graficzna butelki ma pastelową kolorystykę nawiązującą do delikatnego koloru ananasa oraz złote elementy, wyróżnia się na półce piwnej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marka Somersby przez lata zdobyła stabilną pozycję na rynku i w dalszym ciągu rozwija się. Ubiegły rok przyniósł wzrost jej udziału wartościowego w rynku o 0,25 punktu procentowego. Takie wyniki Somersby zawdzięcza szerokiej ofercie atrakcyjnych smaków.

– Somersby w każdym sezonie chce zaskakiwać, ale też odpowiadać na potrzeby konsumentów. Nowy wariant smakowy przywodzi na myśl pozytywne skojarzenia, takie jak wakacje na karaibskiej plaży. Szukając przyjemności i orzeźwienia nadal chętnie wybieramy nowe, nietuzinkowe smaki – mówi Aleksandra Borek, Somersby brand manager.

Nowy wariant Somersby jest dostępny w bezzwrotnych butelkach o poj. 0,4 l oraz w puszkach 0,5 l i w 4-packu. Można je znaleźć w standardowych lodówkach z piwem oraz lodówkach Strefy Orzeźwienia obok innych piw z oferty Carlsberg Polska. Wprowadzeniu nowości towarzyszą materiały POS w sklepach oraz działania w mediach społecznościowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij