CANAL+ rozpoczął kampanię marketingową serialu KLANGOR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
CANAL+ rozpoczął kampanię marketingową serialu KLANGOR

KLANGOR to nowa produkcja oryginalna CANAL+ – dramat rodzinny z historią kryminalną w tle. Kampania marketingowa wspierająca promocję serialu właśnie się rozpoczęła. Media zostały zaplanowane i kupione przy współpracy z Havas Media, za kreację do kampanii odpowiada Team Kreatywny CANAL+ Polska.

Kampania promocyjna 360 stopni obejmuje działania offline i online oraz PR.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

KLANGOR będzie obecny zarówno na kanałach telewizyjnych CANAL+ jak i serwisie CANAL+ online; w tv guidach i magazynach kolorowych, w rozgłośniach radiowych i w mediach online. Na social mediach CANAL+ pojawiają się treści związane z serialem jak: zwiastun, teasery, czy plakaty z bohaterami produkcji.

Oprócz tego, zostały zaplanowane dedykowane naklejki na Instagramie i sceny z serialu, jako klipy do wykorzystania w mediach społecznościowych. Przed premierą, która będzie miała miejsce w piątek 26 marca br., zostanie uruchomiona gra z filtrem AR w aplikacji Messenger. Specjalnie opracowana gra zręcznościowa ma na celu zaktywizowanie użytkowników social mediów w sposób niekonwencjonalny oraz zainteresowanie ich produkcją. Osoby korzystające z aplikacji będę otrzymywały również powiadomienia o zbliżających się, kolejnych odcinkach serialu.

W mediach społecznościowych CANAL+ oraz na dedykowanej serialowi stronie sukcesywnie publikowane są informacje o produkcji uzupełniane specjalnymi materiałami wideo z planu odsłaniającymi kulisy powstawania KLANGORU oraz przybliżające widzom głównych bohaterów serialu.

W ramach działań PR wyselekcjonowane materiały wideo wraz z pogłębionymi informacjami są dystrybuowane do mediów. Dziennikarze mieli możliwość przeprowadzenia wywiadów z twórcami i aktorami serialu podczas dwóch dni prasowych, zorganizowanych w reżimie sanitarnym. Zrealizowano prawie 70 wywiadów. CANAL+ przygotowało także limitowany gadżet – kurtkę odszytą na wzór tej, którą w serialu nosi główny bohater Rafał Wejman, grany przez Arkadiusza Jakubika oraz standardowo opracowywany przy promocji produkcji własnych pressbook zawierający kluczowe informacje na temat KLANGORU.

Serial KLANGOR będzie można oglądać od 26 marca br. w serwisie CANAL+ online na canalplus.com oraz na kanałach CANAL+ przez satelitę i sieci kablowe.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij