Limitowana kolekcja Jameson x ZEW for men na dzień Świętego Patryka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Limitowana kolekcja Jameson x ZEW for men na dzień Świętego Patryka

Z okazji Dnia Świętego Patryka – narodowego święta Irlandii, powstała wyjątkowa współpraca polskiej marki kosmetyków ZEW for men i słynnego producenta irlandzkiej whiskey JAMESON. Jej owocem jest limitowana edycja zestawów kosmetyków sygnowanych logotypami Jameson oraz ZEW for men.

Co mają wspólnego Polska i Irlandia? Zielone, dzikie przestrzenie, gdzie wciąż jeszcze rządzi natura i wyjątkowi ludzie, którzy bez strachu idą własną drogą – nie rezygnują ze swoich pasji, realizują marzenia i nowe podejmują  wyzwania. Dlatego to właśnie ekipa ZEW for men, na prośbę znanego twórcy irlandzkiej whiskey JAMESON, zaprojektowała coś wyjątkowego! 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W zderzeniu dwóch wyrazistych światów JAMESON i ZEW for men ujawniła się jedność naszej męskiej natury i potrzeb. Wiedzieliśmy, że z tej kooperacji powstanie coś unikalnego – w limitowanej edycji olejków i balsamów do brody postaraliśmy się uchwycić charakterystyczne nuty złotych trunków JAMESON zmieszanych z aromatami bieszczadzkiej natury i dzikości od ZEW for men. Dla fanów marki ZEW szykujemy niebawem kolejne atrakcje – to nie jedyna z wielu ciekawych współprac w tym roku, dopiero się rozkręcamy! – komentuje Marcin Mróz, Head of Sales marki ZEW for men.

Zestawy JAMESON x ZEW for men to celebracja męskości: fuzja aromatów dymnego drzewa sandałowego, świeżej bergamotki i limonki otuli męski zarost, a ciemno-bursztynowa kompozycja Jameson Irish Whiskey zaskoczy nawet najbardziej wysublimowane kubki smakowe i pozwoli cieszyć się niesamowitym aromatem kwiatowym, podkręconym korzennym drewnem i słodkimi nutami sherry. W limitowanej edycji zestawów JAMESON x ZEW for men znalazły się: 

  • regenerujący olejek do brody JAMESON x ZEW o zapachu drzewa sandałowego, bergamotki i limonki,
  • naturalny balsam do brody JAMESON x ZEW for men nadający witalność i delikatnie nabłyszczający brodę,
  • limitowana wersja podręcznej Szczotki Brodacza, sygnowana logo JAMESON x ZEW for men
  • oraz produkowana od ponad 220 lat, trzykrotnie destylowana whiskey JAMESON IRISH WHISKEY 0,2 l.

Zestawy Jameson x ZEW for men ze względu na bardzo limitowaną ilość można wygrać w konkursach organizowanych w wybranych sklepach multi-brandowych oraz na kanałach Facebook oraz Instagram marki ZEW for men. Zestawy te nie są obecnie dostępne w szerokiej dystrybucji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij