Cut The Mustard z kolejną kampanią dla Lavazza Qualita Rossa

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cut The Mustard z kolejną kampanią dla Lavazza Qualita Rossa

Rozpoczęła się kampania marki Lavazza promująca wariant Qualita Rossa. W kampanii skierowanej do millenialsów marka przekonuje, że nie zawsze rzeczywistość jest idealna, ale kawa może być. Za koncept kreatywny oraz realizację odpowiedzialna jest agencja Cut The Mustard.

Seria zdjęć i gifów przedstawia sytucje, którym daleko jest do ideału - plama ketchupu na właśnie założonej koszuli, przypalony garnek podczas przygotowania śniadania czy zniszczone mieszkanie przez ulubionego pupila. A co może być zawsze idealne? Filiżanka świeżo przygotowanej kawy, szczególnie gdy jest to Lavazza Qualita Rossa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przygotowane materiały promowane są w mediach społecznościowych, które są najchętniej konsumowane przez grupę docelową kampanii.

Za koncept kreatywny oraz nadzór produkcyjny odpowiedzialna jest agencja Cut The Mustard, produkcją zająło się Graffiti Film. Autorami zdjęć jest duet Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik.

Cut The Mustard pracuje dla marki Lavazza od początku 2020 r. odpowiadając za obsługę kanałów social media marki oraz działania digital i influencer relations.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij