Grupa WAKSY dołącza do LifeTube

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grupa WAKSY dołącza do LifeTube

Sieć LifeTube nawiązała współpracę z zespołem popularnych twórców – grupą WAKSY, która składa się z kanałów: WAKSY, WAKSY 2, Paulina Soboń i Aria Martelle, o łącznej liczbie 1,83 mln subskrypcji i ponad 10,2 mln wyświetleń miesięcznie.

Zespół WAKSY od 2017 roku na swoich kanałach przedstawia perypetie zza szkolnej ławki, swoją codzienność i przybliża widzom proces tworzenia wideo. Łącznie cztery kanały YouTube mają 1,83 miliona subskrybentów, generują 10,2 mln wyświetleń i średnio 42 miliony minut czasu oglądania miesięcznie. Poza YouTubem twórcy prowadzą również popularne profile na Instagramie i TikToku. Produkcję koordynuje Arkadiusz Balcerzyk (współzałożyciel i reżyser kanału WAKSY).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Wierzymy, że doświadczenie, profesjonalizm i pozycja na rynku sieci LifeTube jest kluczem do wejścia naszej spółki na wyższy poziom, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę – mówi Przemysław Burkacki, współzałożyciel kanału WAKSY.

Sieć LifeTube (grupa LTTM) zapewni kanałom WAKSY, WAKSY2, Paulina Soboń oraz Aria Martelle pełną obsługę managerską, w tym m.in.: koordynację i organizację współprac z markami, optymalizację kanałów na YouTube, support techniczny, dostęp do baz muzyki i szkoleń, wsparcie w zakresie relacji z mediami. Opiekę nad grupą twórców sprawuje Michał Nobis, influencer marketing manager w LifeTube.

– Cieszę się, że do naszej sieci dołączyła następna grupa profesjonalnych twórców. Zróżnicowane treści WAKSÓW tworzone są elastycznie z uwzględnieniem aktualnych trendów i wydarzeń bliskich widzom, co wzmacnia zaangażowanie społeczności tak jak m.in. w przypadku nauczania zdalnego. Współpraca z WAKSAMI przy kampaniach to czysta przyjemność – do realizowanych zadań podchodzą z pełnym profesjonalizmem i zapałem, dzięki czemu są wspaniałym partnerem biznesowym – komentuje Martyna Adamus, talents management director w LifeTube.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij