Studio Twór – nowa przestrzeń do eventów i realizacji online na mapie Warszawy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Studio Twór – nowa przestrzeń do eventów i realizacji online  na mapie Warszawy

Studio Twór to nowa przestrzeń nagraniowa pełna możliwości, dysponująca dwoma studiami wykorzystującymi technologię greenbox, ekran LED oraz wirtualną rzeczywistość 3D.

Studio Twór jest zlokalizowane w bliskiej odległości do centrum Warszawy – w sercu Żoliborza i posiada w swojej ofercie możliwość zrealizowania dowolnego wydarzenia online: eventów, konferencji, promocji produktowych, webinarów, szkoleń, ale również produkcji reklam czy planów zdjęciowych. Studio dysponuje doświadczonym teamem specjalistów od realizacji, produkcji, streamingu oraz contentu, zapewniających kompleksowe podejście – od konceptu po egzekucję. W ofercie znajduje się również kompleksowa obsługa graficzna & motion.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przestrzeń studia składa się w dwóch pomieszczeń studyjnych. Studio 1 to ekran LED połączony z greenboxem, na którym pojawia się wirtualny obraz 3D, rozszerzający rzeczywistość. Dzięki takiemu połączeniu realizacja zyskuje monumentalną scenografię i większe zaangażowanie odbiorcy. Studio 2 to greenbox 270 ° w kształcie cykloramy – z zakrzywionymi rogami, który pozwala na realizację najbardziej ambitnych założeń projektowych, z wykorzystaniem efektów wirtualnych. W pakiecie udogodnień studia znajdują się restauracja i przestrzeń chillout, garderoby, przestrzeń make-up i miejsca parkingowe. Studio zlokalizowane jest w reprezentacyjnym budynku w sercu Żoliborza, po sąsiedzku z Radiem 357 i Teatrem Komedia.

Studio Twór jest biznesem odpowiedzialnym społecznie i przekazuje część swoich dochodów na wsparcie lokalnych inicjatyw społecznych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij