KOPD rusza z kolejną edycją akcji „Kawa z Gwiazdą”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
KOPD rusza z kolejną edycją akcji „Kawa z Gwiazdą”

Spotkanie z Basią Kurdej-Szatan, Przemkiem Staroniem, Arturem Andrusem, Mariuszem Szczygłem lub Michałem Rusinkiem? To możliwe dzięki kolejnej edycji akcji „Kawa z Gwiazdą”, organizowanej przez Komitet Ochrony Praw Dzieci.

Polska ma jeden z największych wskaźników samobójstw wśród dzieci i młodzieży. Sytuacja pandemiczna nie pozostaje bez wpływu na najmłodszych. To jeden z największych kryzysów z jakim przyszło się zmierzyć Komitetowi Ochrony Praw Dziecka – najstarszej organizacji działającej na rzecz dzieci, która codziennie broni praw i interesów najmłodszych. Czynniki takie jak izolacja społeczna i kolejne lockdown’y powodują negatywne konsekwencje i pogarszają sytuację rodzin dotkniętych kryzysem. Eksperci Komitetu zauważają wzmożone zapotrzebowanie na działania pomocowe. Psychologowie, pedagodzy, mediatorzy, terapeuci, seksuolodzy i prawnicy z zespołu ekspertów KOPD nie ustają w swoich działaniach nawet na jeden dzień. Siedziba organizacji pomimo pandemii cały czas działa, a jej drzwi są zawsze otwarte dla potrzebujących. Konsultacje prowadzone są też w przestrzeni online. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To pierwsza w 2021 edycja „Kawy z Gwiazdą” – serii licytacji indywidualnych spotkań online ze sławnymi osobami, z których dochód zostaje przeznaczony na działania Komitetu Ochrony Praw Dziecka w zakresie przeciwdziałania przemocy wobec dzieci oraz pomocy rodzinom objętym kryzysem. W poprzednich edycjach inicjatywy fani mogli spotkać się m.in. z Katarzyną Bosacką, Maciejem Dowborem i światowej sławy psychologiem społecznym Profesorem Philipem Zimbardo. 

– Kolejny raz przychodzimy z propozycją nie do odrzucenia! Kawa z Gwiazdą to świetna okazja, żeby porozmawiać z wieloma inspirującymi osobistościami. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, zaproponowaliśmy spotkania w wersji online, jednak w przypadku jej poprawy nie wykluczamy zorganizowania spotkań na żywo – na pewno z Panem Mariuszem Szczygłem oraz z Panem Michałem Rusinkiem będzie taka możliwość – zapowiada Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz, manager ds. PR i promocji z KOPD

Spotkania z Gwiazdami można licytować od 29 marca na platformie Allegro Charytatywnie. Zapraszamy do śledzenia aktualności na www.kopd.pl, na profilu KOPD w social mediach, a także w social mediach Gwiazd. 

Co 10 dni pojawi się nowa licytacja, kolejno:

  1. Spotkanie online z Barbarą Kurdej-Szatan – licytacja w dniach 29.03-07.04
  2. Spotkanie online z Przemkiem Staroniem – licytacja w dniach 08.04-17.04
  3. Spotkanie na żywo z Mariuszem Szczygłem – licytacja w dniach 18.04-27.04 (Warszawa)
  4. Spotkanie na żywo z Michałem Rusinkiem – licytacja w dniach 28.04-06.05 (Kraków)
  5. Spotkanie online z Arturem Andrusem – licytacja w dniach 7.05- 17.05 

Po 17 maja odbędą się kolejne wspaniałe spotkania.

Środki zebrane podczas licytacji zostaną w całości przekazane na działania statutowe Komitetu Ochrony Praw Dziecka obejmujących m.in. wsparcie dla ofiar przemocy emocjonalnej, fizycznej i seksualnej oraz zaniedbań i niewłaściwej opieki.

Grafiki przygotowała agencja Link Visuals, a w promocji wydarzenia KOPD wspiera agencja Procontent.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij